Rüyamda Sürekli Kadın Görüyorum

Özel bir konu olmuş.
Yüz üstü yatmamaya dikkat et, aklı olmayan ama fikri olan organımızın tetiklemesi sonucu her şey, yan yat sıfır sıkıntı yan yatarken uyuması zor yüz üstü yatmak gibi değil geç uyuyorsun ama sabah temiz uyanıyorsun. :cool:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yatmadan once kacta kalkacgimi soyluyordum ve bir alarn var gibi tam o saatte kalkiyordum. Bu sabah goremedim ve uzuldum acikcasi. Bu nasil bir bilinc altidor anlamiyorum. Simdi de gitmesini istemiyorum. Sorun da yonetemedigimden kaynaklaniyor diye dusunuyorum ve baska bir sey oluyor yani. Brain yazarsa taktiklerini, deneyecegim onuda. Belki yarari olur. :)

Yan yatamiyorum Ketum. Yuz ustu yatiyorum ben genelde. Brain yazarsa biraz sonra tekrar yatip, deneyecegim. Yan yatmayi da denerim.

Nasil yapabilirim bunu dostum? Biraz acar misin konuyu? Riski falan var mi?
Tam olarak tekniğini bilmiyorum. Bende istemsizce keşfettim. Ama bilinç altıma yerleşmiş. Bir şekilde farkına varmalısın, ben rüyadayım demelisin. Kendine bir nevi bios ayarı yapıyorsun.

Ben yatmadan once kacta kalkacgimi soyluyordum ve bir alarn var gibi tam o saatte kalkiyordum. Bu sabah goremedim ve uzuldum acikcasi. Bu nasil bir bilinc altidor anlamiyorum. Simdi de gitmesini istemiyorum. Sorun da yonetemedigimden kaynaklaniyor diye dusunuyorum ve baska bir sey oluyor yani. Brain yazarsa taktiklerini, deneyecegim onuda. Belki yarari olur. :)

Yan yatamiyorum Ketum. Yuz ustu yatiyorum ben genelde. Brain yazarsa biraz sonra tekrar yatip, deneyecegim. Yan yatmayi da denerim.
Bi dene rüyada olduğunu anlayacağına inan. Sürekli düşün rüyada olduğunu. Gerisini beynine bırak. :D

Biraz makaleleri okudum. Anladigim kadariyla kendini uyumadan once sartliyorsun ve ruya gordugunde bilinc alina yerlestigi icin beynin bunu yeniden gozden geciriyor. Gecirirken ruyada oluyorsun ve ne dusununce o oluyor. Bugun yine o saatte kalkmak gibi sartlayacagim. Hayirlisi olsun. O kadinla gezecegim ruyamda. :)

Biraz makaleleri okudum. Anladigim kadariyla kendini uyumadan once sartliyorsun ve ruya gordugunde bilinc alina yerlestigi icin beynin bunu yeniden gozden geciriyor. Gecirirken ruyada oluyorsun ve ne dusununce o oluyor. Bugun yine o saatte kalkmak gibi sartlayacagim. Hayirlisi olsun. O kadinla gezecegim ruyamda. :)
Hadi dostum canını yak biraz. :D :p

Kendimi sartladim ve uyudum. Ardindan beyaz bir perdenin onunde gibiydim, gozlerim acilmadi ilk basta. Acildiginda bir AVM'deydim ve o kadinla gezdim ve kendimi yonlendirdim. Sonra, otel gibi bir odaya giderken bosluga dustum ve uyandim. Beynimin bir tarafi cok agriyordu. Bu kontrol etmekse, bunu her gun yaparim. Bayagi eglenceli gecti o kadinla. Ve odadaki saat sesini duyabiliyordum. Anormal bir seydi yani. Kadinin yuzunu odada otururken gordum, baya guzeldi. :D

Bilmiyorum bende. Yarim kalan isi bitireyim derken birden oyundan dustuk resmen. Aklima neden otel geldi hala anlamis degilim. :sinsi:

Geri
Yukarı