Rüyamda Sürekli Kadın Görüyorum

Kendimi sartladim ve uyudum. Ardindan beyaz bir perdenin onunde gibiydim, gozlerim acilmadi ilk basta. Acildiginda bir AVM'deydim ve o kadinla gezdim ve kendimi yonlendirdim. Sonra, otel gibi bir odaya giderken bosluga dustum ve uyandim. Beynimin bir tarafi cok agriyordu. Bu kontrol etmekse, bunu her gun yaparim. Bayagi eglenceli gecti o kadinla. Ve odadaki saat sesini duyabiliyordum. Anormal bir seydi yani. Kadinin yuzunu odada otururken gordum, baya guzeldi. :D
Kardeş iyi hoş bunu sana anlattım da bu rüya yönetme mütiş birşeydir. Hani her istediğini yapabilirsin. Binalar uçaklar felan filan. Ancak bu güzellikten dolayı artık gerçek hayattan sıkılırsın. Ve uyanmak istemezsin. Sürekli uyursun. Bir süre sonra artık ciddi derecede bağımlı olursan ölüme kadar yolun var. Tabi bağımlı olursan. Ben arada bir yapıyorum eğleniyorum uyanıyorum. Birde bu arada seni cidden tebrik ediyorum ilk denemede başarmışsın. Helal olsun. SAKIN BAĞIMLI HALE GELME!

@Barış Günay Böyle şeyler için moralini bozma, gençlik zamanları normal rüya yerine kabus yazsaydın belki psikoloğa git derdim ama rüyaysa önemli değil. Sana karşı şiddet uygulamıyorsa canını sıkma :), psikoloğa gidecek olursan kadın olmamasına dikkat et :)

Yok, oyle fazla sey yapmayacagim. Ucmak fikri iyi oldu, bugun uyudugumda denerim. Bende eglence olsun diye yapacagim, bagimli hale gelmem merak etmeyin. Bir de oyundan atar gibi ruyadan atmasa iyi olacak. Herhalde bugun daha uzun kalirim.
@Goksel KARVAR Gitmeyi dusunuyorum yinede, hayirlisi olsun. :)

Artik AVM'ye mi gideriz otelde falan mi takiliriz bilemiyorum. Yalniz kadini gorseniz yakindan bayagi guzelmis. Onunla gezeriz, yurt disina falan aciliriz. Sanki dizi cekiyorum oyle hayal kuruyorum ki. Hayat bayagi pasif geciyor ruyama gore. :)

Yok, oyle fazla sey yapmayacagim. Ucmak fikri iyi oldu, bugun uyudugumda denerim. Bende eglence olsun diye yapacagim, bagimli hale gelmem merak etmeyin. Bir de oyundan atar gibi ruyadan atmasa iyi olacak. Herhalde bugun daha uzun kalirim.
@Goksel KARVAR Gitmeyi dusunuyorum yinede, hayirlisi olsun. :)
Benim durum öyle bi hal aldı ki uyansam bile devam edebiliyorum uyumaya ve aynı rüyaya. :D

Artik AVM'ye mi gideriz otelde falan mi takiliriz bilemiyorum. Yalniz kadini gorseniz yakindan bayagi guzelmis. Onunla gezeriz, yurt disina falan aciliriz. Sanki dizi cekiyorum oyle hayal kuruyorum ki. Hayat bayagi pasif geciyor ruyama gore. :)
Bu gece rüyana girecem kardeş. Online oynarız. :D :ROFL:

Yeni konular

Geri
Yukarı