Rüyamda Technopat bana teşekkür etti

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Öncelikle konu troll değil. Sadece anlatmak istedim :D. Aslında garip rüyalar görüyorum desem daha iyi. Sahurdan önceki rüyamda, hani şu profil fotoğrafında soru işareti olan kişi. Bana teşekkür edip minnettar kaldığını söyledi. Ne sebeple bilmiyorum :D. Sahurdan soraki rüyamda ise bilgisayarım fiziksel olarak hackerin elindeydi. Sonra Kaspersky bilgisayarı hackerin elinden aldı. Tekrar söylüyorum konu troll değil :D. Paylaşmak istedim sadece.

Öncelikle konu troll değil. Sadece anlatmak istedim :D. Aslında garip rüyalar görüyorum desem daha iyi. Sahurdan önceki rüyamda, hani şu profil fotoğrafında soru işareti olan kişi. Bana teşekkür edip minnettar kaldığını söyledi. Ne sebeple bilmiyorum :D. Sahurdan soraki rüyamda ise bilgisayarım fiziksel olarak hackerin elindeydi. Sonra Kaspersky bilgisayarı hackerin elinden aldı. Tekrar söylüyorum konu troll değil :D. Paylaşmak istedim sadece.

Gece yatmadan önce direk izopropil alkol falan mı içtin? Bu kafa ne? :ROFL:

Gece yatmadan önce direk izopropil alkol falan mı içtin? Bu kafa ne? :ROFL:

Sadece gece 12.30'a kadar Netflix'den Örümcek Adam izleyip Technopat'te takıldım. Hala aynısını yapıyorum :D
1619252747779.png

Yeni konular

Geri
Yukarı