Rufus 3.16 ve Windows 11 kurulumu

Bir de boot menüye geçtikten sonra USB belleğimi seçiyorum kurulum ekranı geliyor şimdi yükle diyorum Windows 11 Pro seçiyorum ve dosyalarımın saklanmasını, sadece yükseltme yapılmasını seçiyorum daha sonrasında belleği söküp bilgisayarı yeniden başlatmamı daha sonrasında belleği tekrar takıp bir şeyi çalıştırmamı istiyor. Maalesef o ekranın fotoğrafını çekemedim
Hocam USB ile yükseltme yapamazsınız. İşlemciniz yetmiyor. Rufus sadece TPM Secure Boot ve Ram desteğini kaldırıyor. CPU desteğini kaldırmıyor.

Hocam USB ile yükseltme yapamazsınız. İşlemciniz yetmiyor. Rufus sadece TPM Secure Boot ve RAM desteğini kaldırıyor. CPU desteğini kaldırmıyor.

Haziran'ya da temmuz ayında Windows 11 ISO sızdırıldığı zaman aynı sistem ile Windows 11 kurulumu yapmıştım işlemci sıkıntım yoktu tek sıkıntım TPM sorunuydu onu da bir arkadaş sağ olsun halletmiştik. Arkadaş ISO dosyası Rufus ile belleğe yazdırıldıktan sonra yazdırılan dosyalardan bir kaçını kendi paylaştığı dosyalar ile değiştirmemizi istemişti bende onun söylediği şeyleri yaparak yani ISO dosyası yazdırıldıktan sonra kendi paylaştığı dosyalar ile değiştirmiştim ve o şekilde kurulum yapmıştım herhangi bir sorun olmamıştı. Onun gibi bir şey yapılamaz mı bu elimdeki ISO dosyasına?

Haziran'ya da temmuz ayında Windows 11 ISO sızdırıldığı zaman aynı sistem ile Windows 11 kurulumu yapmıştım işlemci sıkıntım yoktu tek sıkıntım TPM sorunuydu onu da bir arkadaş sağ olsun halletmiştik. Arkadaş ISO dosyası Rufus ile belleğe yazdırıldıktan sonra yazdırılan dosyalardan bir kaçını kendi paylaştığı dosyalar ile değiştirmemizi istemişti bende onun söylediği şeyleri yaparak yani ISO dosyası yazdırıldıktan sonra kendi paylaştığı dosyalar ile değiştirmiştim ve o şekilde kurulum yapmıştım herhangi bir sorun olmamıştı. Onun gibi bir şey yapılamaz mı bu elimdeki ISO dosyasına?
Son sürüm hakkında bir bilgim yok. Eğer geçmeye çok meraklı iseniz Insider ile geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı