Rufus Kullanmadan Windows 10 Kurulabilir mi?

Izmir06

Centipat
Arkadaşlar yeni PC topladım ama bilgisayarım olmadığı için .ISO dosyası indirdim, flasha attım ama Boot tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Rufus istiyor ama dediğim gibi PC yok. Tabii PC yardımsız sistemi nasıl yükleyebilirim? Gerekirse Linux Puppy bile olur şu an açılması yeterli benm için, 5 gündür uğraşıyorum. Windows Boot neden gözüküyor bilmiyorum sisteme ilk sistemi yukleyeceğim.
Işlemci: Ryzen 2200G
Anakart: Gigabyte A320M S2H

P91127-125215.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz ISO dosyasını direkt USB belleğe attınız doğru anladım değil mi? Bu şekilde yaparsanız açılışta bellek Boot olmaz ve kuruluma geçemezsiniz. Rufus veya farklı bir uygulama ile kuruluma hazır bellek oluşturmanız gerekli. Rufus bu konuda başarılı, onu kullanabilirsiniz. Farklı yöntemlerle belki uğraşıp yapılabilir fakat çevrenizde mutlaka bir bilgisayar vardır ve belleği hazırlamanız 10 dakikanızı alır.

Hiç birine gerek yok. ISO içeriğini disklerden birine çıkarın (sistemi kuracağınız disk olmasın) NT6 HDD Yükleyici ile EMS 2 'yi etkinleştirip yeniden başlatırken EMS 2'yi seçip kurulma geçebilirsiniz.

Android mağazasından Drivedroid indirerek lSO yu telefon hafızasından usb kablosuyla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Uefi olmuyor sanırsam, windows 7 indirip kurulumdan sonra rufusla devam edersiniz. Uygulamada Linux kalıplarıda mevcut daha küçük boyutlu olduğundan işinize yarayabilir.

Arkadaşlar yeni PC topladım ama bilgisayarım olmadığı için .ISO dosyası indirdim, flasha attım ama Boot tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Rufus istiyor ama dediğim gibi PC yok. Tabii PC yardımsız sistemi nasıl yükleyebilirim? Gerekirse Linux Puppy bile olur şu an açılması yeterli benm için, 5 gündür uğraşıyorum. Windows Boot neden gözüküyor bilmiyorum sisteme ilk sistemi yukleyeceğim.
Işlemci: Ryzen 2200G
Anakart: Gigabyte A320M S2H

Eki Görüntüle 465380
Android telefona winrar uygulaması yükleyip usb'yi telefona veya başka bir pcde iso dosyası üzerinde sağ tıklayıp winrar ile usb içine çıkar derseniz. Kurulumu bu usb ile yapabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı