Kitap Ruhlar Dehlizi Miras 84,90 TL

Hocam goodreads sitesinde sıralanıyor bakabilirsiniz ben sizin için serilerin ana kitaplarının ortalamasını aldım. LOTR serisinin çok daha fazla yorum ve oy aldığınıda unutmamak lazım.

LOTR: 4,47
Miras Döngüsü: 4,025

Yavaş yavaş hocam, sürekli klasikler sıkabilir bu tarz romanlarda oldukça sarıyor.

Hocam sürekli hayali kurgusal romanlar okuyoruz. Hiç bilimsel kitap yok mu lise için falan? Ben hiç doğru düzgün görmedim. TÜBİTAK dergisi okusam mı acaba dedim ama kitap tadı vermez sanırsam.

Hocam sürekli hayali kurgusal romanlar okuyoruz. Hiç bilimsel kitap yok mu lise için falan? Ben hiç doğru düzgün görmedim. TÜBİTAK dergisi okusam mı acaba dedim ama kitap tadı vermez sanırsam.
Hocam vadır illaki, benim ilgimi daha çok LOTR tarzı kitaplar çekdiği için pek fikrim yok. Konu açarak bilgi alabilirsiniz.

Dünyanın gözü serisi derken Zaman Çarkı serisi demek istediniz sanırım.

Eragorn serisini Brisingr kitabı hariç sevmiştim. İlk kitabının filmi mevcut ama ehh bi film.
Ters yazmışım hocam, Zaman çarkı serisi ve Rüzgarın adı kitabını önerebilirim yazıcakdım.

Düzelttiğiniz için teşekkürler.

Rüzgarın adı serisinin 3.kitabı çıkarsa başlamanızı öneririm. 6 yıl oldu okuyalı hala 3. kitabı bekliyoruz. Konu öyle kaldı havada epey can sıkıcı bir durum.

Rüzgarın diye hiç duymamıştim tam adı nedir kitabın merak ettim şimdi.
Dünya çapında çok sevilen bir seri hocam.
1698858276846.png

Atdığım linkten Türkçe yorumları okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı