Ruhsal yorgunluk

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Ruhsal olarak yorgun hissediyorum. Birini çok seviyorum. Onunda beni sevdiğini düşünüyorum sanırım. Aklım hep onda her an ne yaptığını çok merak edebiliyorum başına bir şey geldi mi diye hep nasılsın diye sorasım geliyor. Ama onu bu konularla boğmak da istemiyorum açıkçası. Geceleri müzik dinleyerek kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Ama sanki hep bir sorun var ve ben onu bulamıyor gibiyim. Hep bir soru işaretim var ve bu soru işaretlerimi aslında ona yansıtmak istemiyorum çünkü hoş şeyler değil daha önce beni sevdiğini söylemişti neden aklı başında olan bir insan birdaha sorasın ki? Bu soru işaretlerini bir başkasında da gideremiyorum. Kendimi sorun olmadığına inandırmalı mıyım bilmiyorum.

Dizlerime kapanıp ağlayasım geliyor onu düşününce. Çevremdekiler beni anlamıyor. Onlar gülünce bende gülmek zorunda kalıyorum. Bozuntuya vermemek için. Kendimle de baş başa kalınca düşman gibiyim. Ağlarken de her şeye kinim biraz daha artıyor.

Ne yapmalıyım bilmiyorum. Onun için gerçekten bir şey ifade ediyor muyum diye kendimi bitiriyorum. Ona sarılıp bırakmamak istiyorum. Aklımdan çıkmıyor.

Ne yapmalıyım. Çoğunuz zaten seni seviyor neyi zorluyorsun diyebilir ama biraz alttan alın lütfen.

Ruhsal olarak yorgun hissediyorum. Birini çok seviyorum. Onunda beni sevdiğini düşünüyorum sanırım. Aklım hep onda her an ne yaptığını çok merak edebiliyorum başına bir şey geldi mi diye hep nasılsın diye sorasım geliyor. Ama onu bu konularla boğmak da istemiyorum açıkçası. Geceleri müzik dinleyerek kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Ama sanki hep bir sorun var ve ben onu bulamıyor gibiyim. Hep bir soru işaretim var ve bu soru işaretlerimi aslında ona yansıtmak istemiyorum çünkü hoş şeyler değil daha önce beni sevdiğini söylemişti neden aklı başında olan bir insan bir daha sorasın ki? Bu soru işaretlerini bir başkasında da gideremiyorum. Kendimi sorun olmadığına inandırmalı mıyım bilmiyorum.

Dizlerime kapanıp ağlayasım geliyor onu düşününce. Çevremdekiler beni anlamıyor. Onlar gülünce bende gülmek zorunda kalıyorum. Bozuntuya vermemek için. Kendimle de baş başa kalınca düşman gibiyim. Ağlarken de her şeye kinim biraz daha artıyor.

Ne yapmalıyım bilmiyorum. Onun için gerçekten bir şey ifade ediyor muyum diye kendimi bitiriyorum. Ona sarılıp bırakmamak istiyorum. Aklımdan çıkmıyor.

Ne yapmalıyım. Çoğunuz zaten seni seviyor neyi zorluyorsun diyebilir ama biraz alttan alın lütfen.

Bunlar kafaya takılacak dertler değil. Sen kızı takıntı haline getirmişsin. Kendine bir uğraş, kısa süreli hedefler bul hayatınla ilgili. O zaman unutursun. Ha unutmam mı lazım? Evet.

Geri
Yukarı