Rush oyuncu klavyeleri nasıldır?

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Almayı düşünüyorum daha önce bu klavye markasına sahip olan arkadaşlar deneyimlerini anlatabilir mi?

Almayı düşündüğüm model:

Almayı düşünüyorum daha önce bu klavye markasına sahip olan arkadaşlar deneyimlerini anlatabilir mi?

Almayı düşündüğüm model:

Yaklaşık 1 sene sonra klavyede en çok kullandığınız yerler silinmeye başlar diye düşünüyorum, onun dışında fena değil.

Yaklaşık 1 sene sonra klavyede en çok kullandığınız yerler silinmeye başlar diye düşünüyorum, onun dışında fena değil.

Tuşların silinmesi benim için önemli değil. Yeterki ghosting olmasın ve çabuk bozulmasın.

Almayı düşündüğüm model:

Turbox kalitesinde bir marka. Ürünleri Çin'den toplu alıp marka basıyorlar.

Almayı düşündüğüm model:

Hiç kaliteli görünmüyor.

Yapma hocam be bir an dedim hem fiyatı uygun hem güzel bir ürüne benziyor.

Bir arkadaşıma sordum 2 senedir kullanıyormuş memnunum dedi. Ben gene de foruma danışayım dedim.

Kanka ürün kaliteli değil ama klavyeler genel olarak uzun ömürlü ürünler. En fazla tuşların içindeki membrane patlar onu da kullanmadığın bir tuşla değiştirirsin. Çok beğendiysen al, kulaklık alırsan sesi gider, mouse alırsan sensörü bozulur. Klavyenin her tuşu ayrı ayrı bozulur. Ucuz klavye olarak Gamenote KB487l öneriyorum. Bütün eşime dostuma önerdim kullanıyorlar.

Kanka ürün kaliteli değil ama klavyeler genel olarak uzun ömürlü ürünler. En fazla tuşların içindeki membrane patlar onu da kullanmadığın bir tuşla değiştirirsin. Çok beğendiysen al, kulaklık alırsan sesi gider, mouse alırsan sensörü bozulur. Klavyenin her tuşu ayrı ayrı bozulur. Ucuz klavye olarak Gamenote KB487l öneriyorum. Bütün eşime dostuma önerdim kullanıyorlar.
Gamenote bakacam teşekkür ederim bilgilendirme için .

Geri
Yukarı