Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen git ABD hayranlığına devam et o seni kurtarır büyünce biraz paran da varsa ABD de yaşar hayatının keyfine bakarsın biz de burada ülke nasıl daha iyi olur diye beyin patlatırız.

Hocam niye sinirleniyorsunuz adama Rusya vs tüm dünya savaşında Rusya'yımı seçsin.

Biden zayıf bir lider. Ne yapacağını pek bilemiyor. Putin onun tam tersi, bu işlerden anlayan bir adam.
Hitler bu işleri anlıyor diye Hitler'in yanında olur muydunuz? Merakımdan soruyorum. İdeolojik olarak değil, savaşın akıbeti açısından cevaplayın.
Rusya vs NATO savaşında Rusların yanında olmak mantıklı mı sizce?

Sen git ABD hayranlığına devam et o seni kurtarır büyünce biraz paran da varsa ABD de yaşar hayatının keyfine bakarsın biz de burada ülke nasıl daha iyi olur diye beyin patlatırız.
Beyin patlama sonucunda Nato vs Rusya da Rusya'nın yanında olmaya karar verdin galiba

Hitler bu işleri anlıyor diye Hitler'in yanında olur muydunuz? Merakımdan soruyorum. İdeolojik olarak değil, savaşın akıbeti açısından cevaplayın.
Rusya vs nato savaşında Rus'ların yanında olmak mantıklı mı sizce?

İyi bir müttefik 5-6 devletten bile iyidir ancak burada mesele çok farklı 5-6 devletten çıktı olay Rusya'nın yanında olan tüm dünyayı karşısına alır ki bu devletlerde süper güçler.
Rusya tek mi olacak sanıyorsun.

Rusya'nın yanındakiler Çin olur başka devlet olmaz natonun gücününde Çin Rusya ittifakı ile kırılacağını sanmıyorum Avusturya ve İsviçre hariç tüm Avrupa devletleri natoda içinde Fransa Almanya İngiltere ABD var hatırlatayım.

İyi bir müttefik 5-6 devletten bile iyidir ancak burada mesele çok farklı 5-6 devletten çıktı olay Rusya'nın yanında olan tüm dünyayı karşısına alır ki bu devletlerde süper güçler.
Çin var hocam savaşta Rusya'nın yanında olabilir
Screenshot_2022-02-23-16-56-44-566_com.android.chrome.jpg

Rusya'nın yanındakiler Çin olur başka devlet olmaz natonun gücününde Çin Rusya ittifakı ile kırılacağını sanmıyorum Avusturya ve İsviçre hariç tüm Avrupa devletleri natoda içinde Fransa Almanya İngiltere ABD var hatırlatayım.

Daha önce de belirttiğim gibi Çin'in doğrudan taraf olacağını zannetmiyorum fakat rusaynın yanında savaşa girerse nato ile başa baş bir mücadele olur gerek insan gücü bakımından gerek kaynak bakımından gerekse mühimat bakımından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı