RX 460 ve X4 860K Darboğaz

İ3 6098P ile GTX 1050'yi bu çözünürlükte kullanıyorum. Darboğaz yok denilecek kadar az.

Sorun HDD'den olabilir. HD Tune programını indirin. Error Scan, Benchmark ve Health testlerini yapın.

İ3 6098P ile GTX 1050'yi bu çözünürlükte kullanıyorum. Darboğaz yok denilecek kadar az.

Sorun HDD'den olabilir. HD Tune programını indirin. Error Scan, Benchmark ve Health testlerini yapın.

Yok sorun hala devam ediyor.

RX 460 ve x4 860k ile çok bariz darboğaz yaşıyorum. İşlemci kullanım seviyeleri %80'lerdeyken GPU kullanımı %15-20'leri geçemiyor, izlediğim bütün RX 460 ve x4 860k'lı videolar da bir darboğaz yoktu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Monitör: 1400x900

HDD:Eekran kartına para ayırabilmek için oldukça eski bir HDD kullanıyorum.
Tamam, yardımınız için teşekkürler garantiye veriyorum.

Beyler yardımınız için teşekkürler, sorunu garantiye vermeden çözdüm işlemciyi kasadan ayırdım ve termal macun olmadığını gördüm ve hemen bir termal macun sürdüm sorun düzeldi Far Cry 3 en yüksek ayarlar ortalama 45 FPS alıyorum yardımlarınız için sağolun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı