X4 860k, Rx 460 darboğaz yapar mı?

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum ortada darboğaz olur mu? Sanırım 860k ve A10 7890k CPU'ları aynı ve 7890k'ya Rx 460, Rx470 takılabiliyor. Darboğaz konusunda ise şu video çok yardımcı oldu ben yapmayacağını düşündüm. Videoda güzelce anlatılmış. İzlemenizi tavsiye ederim. A10 7890k ve Fury kullanılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum. Ben VGA çevirici önermiyorum. Ha, iyi markalar yok mu? Elbette var ama şimdi sana bir çevirici önersem ve bu çevirici karıncalanmaya ve çözünürlük sorununa yol açarsa "Ya bunu JaroxJamaica önerdi" diyeceksin ve ben üzüleceğim. :) Yok illa öner diyorsan senin için kapsamlı bir araştırma yaparım.

Dostum. Ben VGA çevirici önermiyorum. Ha, iyi markalar yok mu? Elbette var ama şimdi sana bir çevirici önersem ve bu çevirici karıncalanmaya ve çözünürlük sorununa yol açarsa "Ya bunu JaroxJamaica önerdi" diyeceksin ve ben üzüleceğim. :) Yok illa öner diyorsan senin için kapsamlı bir araştırma yaparım.
Bu riski biliyorum ancak monitör değişikliğini daha sonra gerçekleştireceğim. Gözün arkada kalmasın için rahat olsun. :) Araştırma yapıp bilgilendirirseniz çok sevinirim.

@JaroxJamaica hocam?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı