RX 470 mi vs GTX970

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Selam arkadaşlar,

RX470 veya GTX970 almayı düşünüyorum. Sizce hangisinden daha iyi performans alırım? Daha doğrusu hangisi sistemime daha uygun olur ?

• Gigabyte GA Z68P DS3
  • İ5 3450 3.10
  • 1TB HDD+128 GB SSD
  • 8GB RAM

GTX970 gerek güç tüketimi, gerek ücret olarak alınacak bir kart değil. Üstelik darboğaz yapacaktır. RX470 4GB modelini alabilirsiniz. Darboğaz yapmaz diye düşünüyorum.

GTX 970 biraz ağır bir kart. RX 470 almanı tavsiye ederim.

GTX 1060 aldım feci darboğaz yapıyor onun yerine alıcam darboğaz olmama konusunda nasıl emin olabilirim
Bu arada GTX 1060 aldıysan RX 470 fiyatına yeni işlemci alabilirsin. :)

Mesela Core i7 3770K.

GTX 970 biraz ağır bir kart. RX 470 almanı tavsiye ederim.

Bu arada GTX 1060 aldıysan RX 470 fiyatına yeni işlemci alabilirsin. :)

Mesela Core i7 3770K.

İşlemci alabilmem için anakartda almam gerek şuan bu kadar bütcem yok elimdekilerle bir şeyler yapmak zorundayım en kötü 1060 ı zararına satıp RX470 alırım. Tabi bu sisteme 470 de darboğaz yapar mı yapmaz mı endişeside yok değil içimde

İşlemci alabilmem için anakartda almam gerek şuan bu kadar bütcem yok elimdekilerle bir şeyler yapmak zorundayım en kötü 1060 ı zararına satıp RX470 alırım. Tabi bu sisteme 470 de darboğaz yapar mı yapmaz mı endişeside yok değil içimde
İçiniz rahat olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı