MSI RX 470 vs ASUS RX 470

Reddington

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,

Sırf backplate için Sapphire RX 470 Nitro+ almıştım ancak yüzde 59 fan hızında 75-80 derece çalıştığı ve fanların sesi de rahatsız ettiği için iade ettim. Şimdi MSI ve ASUS arasında kararsızım. Sizce sessizlik ve soğutma bakımından hangisini almalıyım ?

MSI RX 470 veya ASUS RX 470 sahip arkadaşlarda yorum yaparsa sevinirim özellikle sıcaklık değerleri ve fan hızları ne durumda acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI bir kalem daha üstün gözüküyor testlerde fakat Asus'ta oldukça kalitelidir. Biri, diğerini aratmaz. Bu tarz kaliteli markalar arasında bir seçim yapılacak olsa ben fiyatına bakarım. FPS değerleri aynı, sıcaklıklar hemen hemen aynı, bileşen kaliteleri şahane. Geriye fiyatına bakmak kalıyor. :)

arkadaşlar meraklıları için konuyu güncelleyeyim dün MSI Gaming X RX 470 kartım geldi. Bir çok oyunda uzun süreli testler yaptım. Kart yüzde 30-35 fan ile 70 dereceyi geçmiyor. Çok nadir durumlarda 72-73 falan oluyor sesi hiç duyulmuyor. RX 470 alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Siteleriden baktım asus mhz değeri daha yüksek.1250-1218, OC modunda 1250-1230 Asus önde.Ben Asus RX 470 OC edition alacağım amazondan 200 dolara.Diğer değerler aynı.

Siteleriden baktım asus mhz değeri daha yüksek.1250-1218, OC modunda 1250-1230 Asus önde.Ben Asus RX 470 OC edition alacağım amazondan 200 dolara.Diğer değerler aynı.

yalnız MSI Gaming modda çalışıyor bende 1242 mhz. Asus'dan 5 fps daha yüksek alıyor çoğu testte. kitguru gibi sitelerin incelemelerine bakabilirsin.

arkadaşlar meraklıları için konuyu güncelleyeyim dün MSI Gaming X RX 470 kartım geldi. Bir çok oyunda uzun süreli testler yaptım. Kart yüzde 30-35 fan ile 70 dereceyi geçmiyor. Çok nadir durumlarda 72-73 falan oluyor sesi hiç duyulmuyor. RX 470 alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.
Aynen değerler tam olarak böyle tam yükte.

Hocam bu MSI RX 470 Vatan Bilgisayar'da Gaming X gibi bir şey demiyor fakat resimdeki kutuda Gaming X yazısı var. Biraz aklım karıştı açıkçası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı