Rx 480 alınmalı mı?

Oldsardokar

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, iyi bayramlar. HD 7850 1 GB ekran kartım var. Oynadığım tek oyun worldoftanks. Bu oyunda nerede ise full ayarlarda oynayabiliyorum. Fakat rx480 4 GB almaya heveslendim. Bu ekran kartını almak bana ne kazandırır? Yoksa müsriflik mi etmiş olurum? Bana akıl verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@meteoffical arkadaşın sistemi
MSI Z97 GAMING 5 -Intel Core i5 4460-8GB (2x4GB) Gskill Sniper DDR3 Ram-ASGARD 382 KASA-HD7850 DirectCU 1GB -Hyper 212 Evo -128GB SSD -HP W2408 MONITOR-FSP Hyper 700w Power

Selam arkadaşlar, iyi bayramlar. HD 7850 1 GB ekran kartım var. Oynadığım tek oyun worldoftanks. Bu oyunda nerede ise full ayarlarda oynayabiliyorum. Fakat rx480 4 GB almaya heveslendim. Bu ekran kartını almak bana ne kazandırır? Yoksa müsriflik mi etmiş olurum? Bana akıl verebilir misiniz?
En yüksek ayarlarda oynayabiliyorsan neden yeni ekran kartı alasın ki?
Oyunda gözünün gördüğü takılma donmalar yaşanmıyorsa tamamen gereksiz bir masraf olur.
Alırsan VSR ile daha yüksek çözünürlükte daha yüksek FPS ile oynayabilirsin, fakat tek bir oyun için ortalama 900-1.000TL masraf yapmak hiç mantıklı değil.

Yine ceza verdi moderatör.Anlayamadım ki kpss magduru turkce ogretmeni midir nedir? Cogu zaman telefondan yaziyoruz, cogu zaman acele yaziyoruz. "GB" yerine "gb" yazmisim bu yuzden ceza vermis. Ingilizce karakterler yuzunden yine ceza verecek biliyorum ama telefon lg ve turkce karakter yuklenmiyor. Moderatorun istedigi sekilde yazacak olsam 1 dakikalik yazi 5 dakika suruyor. Bunun da otesinde sinava girmiyoruz ki bu kadar imla takintisi yapiyorlar. Ote yandan anlam bozuklugu oldu mu hic farketmiyorlar bile...(mesela "düzmek-dizmek" ayni anlamda kullaniliyor kimseden ses gelmiyor).Vallahi suraya yazmak 10 defa aklimdan geciyor 9 unda ceza verecek birsey bulurlar diye vazgeciyorum. Artik dikkat de etmiycem duzgun yazmaya istersen ip ban at moderator kardes.
Bu arada asil yazma sebebim ilgilenip yardimci olanlara tesekkur etmekti. Alakaniza tesekkurler arkadaslar.

Mevcut ekran kartın oynamak istediğin oyunları zaten iyi ayarlarda oynatıyorsa tabikide yenisini almak israf olur.

Yine ceza verdi moderatör.Anlayamadım ki kpss magduru turkce ogretmeni midir nedir? Cogu zaman telefondan yaziyoruz, cogu zaman acele yaziyoruz. "GB" yerine "gb" yazmisim bu yuzden ceza vermis. Ingilizce karakterler yuzunden yine ceza verecek biliyorum ama telefon lg ve turkce karakter yuklenmiyor. Moderatorun istedigi sekilde yazacak olsam 1 dakikalik yazi 5 dakika suruyor. Bunun da otesinde sinava girmiyoruz ki bu kadar imla takintisi yapiyorlar. Ote yandan anlam bozuklugu oldu mu hic farketmiyorlar bile...(mesela "düzmek-dizmek" ayni anlamda kullaniliyor kimseden ses gelmiyor).Vallahi suraya yazmak 10 defa aklimdan geciyor 9 unda ceza verecek birsey bulurlar diye vazgeciyorum. Artik dikkat de etmiycem duzgun yazmaya istersen ip ban at moderator kardes.
Bu arada asil yazma sebebim ilgilenip yardimci olanlara tesekkur etmekti. Alakaniza tesekkurler arkadaslar.
Yine ban yiyebilirisin.:(

GB yerine gb yazdığın için ban yemezsin, çok afedersiniz fakat mesela sıkılmak yazmak yerine ingilizce karakterleri kullanarak kullansanız dahi sorun olacağını sanmıyorum fakat şöyle bir şey var ilk cümlenizi aynen kopyalıyorum ;
"Yine ceza verdi moderatör.Anlayamadım ki kpss magduru turkce ogretmeni midir nedir?"

Cümlede "Yine ceza verdi moderatör." kısmından sonra Türkçe kuralları gereği noktadan sonra boşluk bırakmanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı