RX 480 fazla ısınıyor mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üslubuna dikkat et, sen hayatında kullandın da mı konuşuyorsun? Sapphire AMD'nin en büyük ortaklarından, bilip bilmeden sallama.
Acaba Sapphire doğru düzgün Ar-Ge yapıyor mu? HAYIR! Sapphire soğutma teknolojileri hakkında ne geliştirme yapıyor ? Hiçbir şey!
Neden AR-GE'ye yatırım yapıp kendi fan ve soğutma sistemlerini geliştiren MSI , Asus gibi markalar varken Sapphire gibi (Berbat) bir markadan kart alıyım ki?

Özel soğutmalı modellerden hiç biri yüksek sıcaklıklara çıkmaz. Sapphire nitro kullanıyorum 1380 oc li halde yükte 72 dereceyi geçmedi.

AR-GE yapmıyorlarmış hahahah güldüm :) MSI'ın bas bas bağırdığı Double Ball Bearing teknolojisini adamlar 4 nesildir kullanıyor ve biz bunu kullanıyoruz diyede laf yapmadılar çünkü olması gerekenin bu olduğunu biliyorlardı. Test etmemişler demek bu videolara bak bakalım kartın markası ne ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sapphire fanboyu diyorsun ama Asus kullanıyorum, sen önce tartıştığın kişilerin kim olduğuna dikkat et.
Gelip hiç bir kanıt göstermeden bir iddia ortaya atarsan bende sana bunun doğru olmadığını söylerim sende bunu fanboyluk olarak algılarsan bu senin sorunun.

e6d201b8-3214-4d83-bcf3-1b42e8bf12fb.png

gpu-temps-rx480-645x879.jpg

nitro-480-gpu-temp-100673205-large.png

Adamlar ARGE yapmasa bu soğutmayı nasıl tasarlayacaklar ? Vahiy mi gelecek tasarımı böyle yaın daha az ısınır diye ?

14_thumb.jpg

13_thumb.jpg

11_thumb.jpg

AR-GE yapmıyorlarmış hahahah güldüm :) MSI'ın bas bas bağırdığı Double Ball Bearing teknolojisini adamlar 4 nesildir kullanıyor ve biz bunu kullanıyoruz diyede laf yapmadılar çünkü olması gerekenin bu olduğunu biliyorlardı. Test etmemişler demek bu videolara bak bakalım kartın markası ne ?
Sapphire fanboyu diyorsun ama Asus kullanıyorum, sen önce tartıştığın kişilerin kim olduğuna dikkat et.
Gelip hiç bir kanıt göstermeden bir iddia ortaya atarsan bende sana bunun doğru olmadığını söylerim sende bunu fanboyluk olarak algılarsan bu senin sorunun.

Eki Görüntüle 191667

Eki Görüntüle 191668

Eki Görüntüle 191670
Adamlar ARGE yapmasa bu soğutmayı nasıl tasarlayacaklar ? Vahiy mi gelecek tasarımı böyle yaın daha az ısınır diye ?

Eki Görüntüle 191673

Eki Görüntüle 191675
Eki Görüntüle 191676
Konuyu saptırıp yine Sapphire tartışmasına getirmenin bir anlamı yok. Ayrı konu açarak elbette bu konuyu argümanlarla tartışabilirsiniz.
Okuma sorununun olduğunu anlıyorum .

Referanslarda bu normal bir durumdur. 80 derece'ye kadar yolu var hatta daha üstü de olabilir.

Ya arkadaşlar basit sorduğum bir soruda neden böyle bir-birinizle sert davranıyorsunuz ? Ben sadece sizlerden fikirlerinizi almak istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı