RX 480 Ne Zaman Çıkacak?

4gb modeli 845TL olarak düşünülüyormuş Vatan Bilgisayar'da. Bir tanıdık aracılığıyla edindim bu bilgiyi

Asıl sorun bence bu ekran kartıyla hangi monitörle oynayacağımız. Çünkü en fazla 1000TL civarı 8GB modeli Türkiye' ye girecektir. Freesync destekli bir monitör almakta fayda var. En azından 75HZ...

Olabilir. Ancak 21.5 inch gayet küçük bence. Konuyu dağıtmayalım, ben konu açayım en güzeli...

MSİ bana göre daha çok iyi MSİ 1070 almayı düşünüyordum fakat RX 480 her şeyi değiştirdi hayırlısı ...
Bende senin gibi düşündüm. Evet, GTX 1070 yerine 2 tane bu ekran kartından alırsın ediyo 1500 TL civarı... Böylelikle GTX 1080' e yetişiyosun hemen hemen hiç değmez öbür türlü benimde MSİ ekran kartları dikkatimi çekti ama bütçe var işte o yüzden RX 480.

Bende senin gibi düşündüm. Evet, GTX 1070 yerine 2 tane bu ekran kartından alırsın ediyo 1500 TL civarı... Böylelikle GTX 1080' e yetişiyosun hemen hemen hiç değmez öbür türlü benimde MSİ ekran kartları dikkatimi çekti ama bütçe var işte o yüzden RX 480.

Ben de crossfire düsünüyordum fakat her oyun crossfire desteklemiyor ve onun için iyi bir ana kart almak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı