RX 480 Sisteme Yorum

Mesela, SSD alsam, Steam Kütüphanesini içine atsam, CS:GO'da yüklenme süreleri % kaç kısalır, Seagate 1TB 7200RPM'ye göre?

Furkan Windows 10 6 saniyede açıldı bende 500/420 okuma yazma hızlı bir SSD ile... Gerisini tahmin et. :)

AAA oyunlar oynayacaksan 4GB VRAM'i doldurabiliyor 8GB bellekli modeli almalısın. SSD'yi sonra eklersin, sistem böyle güzel olmuş.

Dostum 8 GB modelinin 5 FPS fazla vermekten başka yaptığı bir şey yok. 4 Gb çok çok yetecektir. Zaten kart 8GB ye ulaşmadan FPS düşürüyor. VRAM kullanımı en fazla 4500 gördüm 65 FPS sabit kullanan... O yüzden 4 GB işini görür. :)

Dostum 8 GB modelinin 5 FPS fazla vermekten başka yaptığı bir şey yok. 4 Gb çok çok yetecektir. Zaten kart 8GB ye ulaşmadan FPS düşürüyor. VRAM kullanımı en fazla 4500 gördüm 65 FPS sabit kullanan... O yüzden 4 GB işini görür. :)
Ekran kartı belleği için değil normal ramler için konuşuluyor. Zaten 4 gb modelde karar kılmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı