RX 550 4 GB NVIDIA tarafında hangi ekran kartına denk?

Merak etmeyin bilgisayarı o kadar yüksek fiyatlara almadım aldığım bilgisayar bu.
Ekran kartını ayrı aldım oda bu.
Bir de 960 GB SSD aldım oda bu.
Ne diyorsunuz.

Merak etmeyin bilgisayarı o kadar yüksek fiyatlara almadım aldığım bilgisayar bu.
Ekran kartını ayrı aldım oda bu.
Bir de 960 GB SSD aldım oda bu.
Ne diyorsunuz.

İyi hocamda 960GB'lik ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Ne olur ne olmaz bitmesin diye Valorant CS:GO Forza Horizon Euro Truck Simulator falan oynayacağım yani benim için aşırı güçlü bir sistem gerekli değil bir de bir şey soracağım bu fiyata iyi almış mıyım?

Fazla verimli olur mu ki sistem?

GT 1030'un bi tık üstü, GTX 1050'nin iki tık altı diyebiliriz.

Eski kullandıgım GPU, RDR2 seviyesi oyunlar hariç PUBG, GTA 5 - Arma 3 tipi oyunları problemsiz oynadım ama benim işlemcim iyiydi. 2018 öncesi çıkan aşağı yukarı her oyunu oynanabilir seviyede oynatır sanırım.

GT 1030'un bir tık üstü, GTX 1050'nin iki tık altı diyebiliriz.

Eski kullandıgım GPU, RDR2 seviyesi oyunlar hariç PUBG, GTA 5 - Arma 3 tipi oyunları problemsiz oynadım ama benim işlemcim iyiydi. 2018 öncesi çıkan aşağı yukarı her oyunu oynanabilir seviyede oynatır sanırım.

Hocam bende i5 3470 var kötü mü? Kart GTX 960.

Hocam bende i5 3470 var kötü mü? Kart GTX 960.
Şahsi fikrim işlemci iyi değil. 10 senelik işlemci sonuçta :)

Ama bence gtx 960 o işlemci için en iyi seçimlerden biri. (Yani besleyebileceği en iyi gpulardan biri)

Yine çok üst düzey oyunları oynayamayacağınızı düşünüyorum ancak gta 5 seviyesi oyunları normal ayarda oynayabilirsiniz sanırım

Şahsi fikrim işlemci iyi değil. 10 senelik işlemci sonuçta :)

Ama bence GTX 960 o işlemci için en iyi seçimlerden biri. (yani besleyebileceği en iyi GPU'lardan biri)

Yine çok üst düzey oyunları oynayamayacağınızı düşünüyorum ancak GTA 5 seviyesi oyunları normal ayarda oynayabilirsiniz sanırım.

Yüksek ayar 55-80 arası normal-yüksek ayarlar 65-100 arası oynayabiliyorum. PES 21 falan. Yakın zamanda upgrade yapmayı düşünüyorum. Anakartımı değiştiremem. i3 3770 ve RX 580 ile.

Geri
Yukarı