RX 550 alınır mı?

Tarik Yildirim

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, orta bütçeli bir sistem topladım ve grafiğe önem veriyorum. Kullandığım sistem:

İşlemci: Ryzen 3 1200 Quad qore
RAM: NeForza 16 GB 2666 MHz
Ekran kartı: Sapphire HD7850 2 GB

Oynadığım 2-3 adet oyun var, onları da keyifli oynayayım diyorum ama maalesef ekran kartı izin vermiyor ya da işlemci. Acaba ASUS RX550 4 GB oynadığım oyunlarda (AC Origins, Battlefield V, Sniper Ghost Warrior Contact) orta ayarlarda 40-6 0FPS'de açar mı ya da ikinci el bir ASUS ROG STRIX 470 4 GB mi alayım? Buldum bir adet, ondan sordum. Bir de bu FPS'yi ne etkiler? AC Origins'de ekran kartının 1700 GB'sini kullanıyor. Yine de 20-40 arası bir cevap verirseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, orta bütçeli bir sistem topladım ve grafiğe önem veriyorum. Kullandığım sistem:

İşlemci: Ryzen 3 1200 Quad qore
RAM: NeForza 16 GB 2666 MHz
Ekran kartı: Sapphire HD7850 2 GB

Oynadığım 2-3 adet oyun var, onları da keyifli oynayayım diyorum ama maalesef ekran kartı izin vermiyor ya da işlemci. Acaba ASUS RX550 4 GB oynadığım oyunlarda (AC Origins, Battlefield V, Sniper Ghost Warrior Contact) orta ayarlarda 40-6 0FPS'de açar mı ya da ikinci el bir ASUS ROG STRIX 470 4 GB mi alayım? Buldum bir adet, ondan sordum. Bir de bu FPS'yi ne etkiler? AC Origins'de ekran kartının 1700 GB'sini kullanıyor. Yine de 20-40 arası bir cevap verirseniz.
Elindeki kart RX 550 karttan daha güçlü. Yani yapacağın şey pek yükseltme olmuyor 😀

İkinci elden RX 470/570 alabilirsin yanlız Mining kartı olmadığından emin ol.

İşlemci: Ryzen 3 1200 Quad qore.
RAM: Neforza 16 GB 2666 MHz.
Ekran kartı: Sapphire HD7850 2 GB.

Oynadığım 2-3 adet oyun var, onları da keyifli oynayayım diyorum ama maalesef ekran kartı izin vermiyor ya da işlemci. Acaba ASUS RX550 4 GB oynadığım oyunlarda (AC Origins, Battlefield V, Sniper Ghost Warrior contact) orta ayarlarda 40-6 0FPS'de açar mı ya da ikinci el bir ASUS ROG STRIX 470 4 GB mi alayım? Buldum bir adet, ondan sordum. Bir de bu FPS'yi ne etkiler? AC Origins'de ekran kartının 1700 GB'sini kullanıyor. Yine de 20-40 arası bir cevap verirseniz.

Açıkçasi RX 550 serisinin rezil ekran kartı. RX 470 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı