RX 550 mi GT 1030 mu?

Hangi kart daha iyi GT1030 aldım kendimi pişman hissediyorum.

RX 550 daha iyi ama 128 Bit olanını alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, haklısınız...
Her türlü fiyat performans olarak 550'den daha avantajlı ve iyi. Hem güç tüketimi hem de driver konusunda daha üstün. Birçok incelemeye bakarsınız oyundan oyuna farkediyor bu üstünlük durumu. Evet sen de haklısın.

Bana üstün olduğu yanlarını her ayrıntısına kadar saysana birader.. Bekliyorum. Emin ol 3-5 FPS için gidip de RX 550 alınmaz. Ki Nvidia tarafının driver desteği çok daha iyi olması bu durumu çok daha iyi açıklar. Boş yorum yapacağına bana açık bilgi ver hadi.

Bu videoda GT1030 daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz testlere bakmıyor musunuz nasıl daha iyi 1030?
Oyunların ekran kartı destek durumuna göre değişiyor diyorum yazdıklarım anlaışılıyor mu? AMD destekli oyunlarda RX 550 fark atması gayet doğal. Fakat genele baktığımızda hem driver kalitesi hem de genel yapı anlamında 1030 daha iyi diyorum. Birkaç FPS fark emin olun o kaliteyi kapatmıyor.

Oyunların ekran kartı destek durumuna göre değişiyor diyorum yazdıklarım anlaışılıyor mu? AMD destekli oyunlarda RX 550 fark atması gayet doğal. Fakat genele baktığımızda hem driver kalitesi hem de genel yapı anlamında 1030 daha iyi diyorum. Birkaç FPS fark emin olun o kaliteyi kapatmıyor.

Ben de aynısını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı