RX 550 sistemde GTA 5 FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam temizleme ve kasayı sökme bilgim yok ayrıca yaşım biraz küçük bozarım falan diye bir düşüncem var bir de aldığımız yer güvenilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinize yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinize yarayabilir.

Hocam sorun bir nebze çözüldü ama hala drop var ben en iyisi aldğımız yere götüreyim yaptırayım dediklerimi temizlettireyim ve termal macun yenileteyim sonra konuya tekrar yazarım.
Kendiniz temizleyin. Bilgisayarcılara pek güven olmaz.

Hocam yeniden merhabalar sorun neden kaynaklandığını galiba öğrendim ama tam emin değilim öncelikle RAM'im 2400 MHz ama oyuna girince MSI Afterburner açtım ve 1500 gözüktü sonra biraz arabaya bindim ve bianda 300'e düştü ve yeniden 1500'e çıktı ve drop oldu 300'e düşünce RAM'de bir şey mi var acaba.

Son düzenleme:
Hocam sorun bir nebze çözüldü ama hala drop var ben en iyisi aldğımız yere götüreyim yaptırayım dediklerimi temizlettireyim ve termal macun yenileteyim sonra konuya tekrar yazarım.

Hocam yeniden merhabalar sorun neden kaynaklandığını galiba öğrendim ama tam emin değilim öncelikle RAM'im 2400 MHz ama oyuna girince MSI Afterburner açtım ve 1500 gözüktü sonra biraz arabaya bindim ve bianda 300'e düştü ve yeniden 1500'e çıktı ve drop oldu 300'e düşünce RAM'de bir şey mi var acaba.
RAM'de bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Grafikler yüksekte değil mi? Driverleri güncelleyin. SSD modeli tam olarak nedir?

RAM'de bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Grafikler yüksekte değil mi? Sürücüleri güncelleyin. SSD modeli tam olarak nedir?

Hocam driverları nereden güncelleyebilirim ve nasıl hangisinin eski olduğunu görebilirim ayriyeren grafikler GTA 5'te varsayılan seçeneğine tıkladım DirectX 11 de o kendi ayarladı doku detayı falan çok yüksekte.

RAM'de bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Grafikler yüksekte değil mi? Sürücüleri güncelleyin. SSD modeli tam olarak nedir?

SSD https://www.hepsiburada.com/kingsto...s-sata3-2-5-ssd-sa400s37-240g-pm-HB0000044VKI

Hocam dediğim gibi 1 yıl önce PC de korsan 1.35 sürümünde GTA 5'te böyle bir sorun olmuyordu satın alınca 1.58 sürümünde oldu böyle bir şey.

Hocam driverları nereden güncelleyebilirim ve nasıl hangisinin eski olduğunu görebilirim ayriyeren grafikler GTA 5'te varsayılan seçeneğine tıkladım DirectX 11 de o kendi ayarladı doku detayı falan çok yüksekte.

SSD https://www.hepsiburada.com/kingsto...s-sata3-2-5-ssd-sa400s37-240g-pm-HB0000044VKI

Hocam dediğim gib 1 yıl önce PC de korsan 1.35 sürümünde GTA 5'te böyle bir sorun olmuyordu satın alınca 1.58 sürümünde oldu böyle bir şey.
AMD'nin sitesinden güncelleyebilirsin. SSD'de sorun yok.
https://www.amd.com/en/support/prev...500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-550 buyurun.

Geri
Yukarı