RX 550 sistemde WattMan hatası

anılDLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. RX 550 sahibiyim. Dün gece düzgün bir şekilde bilgisayarımı kapattım, kapanmadan 1 2 saniye önce ekrana garip bir şeyler geldi. Direkt reset attım bilgisayarıma. Açıldığında hemen AMD software açtım şöyle bir bildirim geldi. "Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi." Bu WattMan hatası neden kaynaklanır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın ani kapanması veya ani reset durumlarında WattMan bildirimi gözükecektir. Bu bir sorun teşkil etmez. Yalnız siyah ekran gibi hatalar alıp sonrasında WattMan bildirimi alırsanız bu WattMan hatasına girmektedir.

Bilgisayarın ani kapanması veya ani reset durumlarında WattMan bildirimi gözükecektir. Bu bir sorun teşkil etmez. Yalnız siyah ekran gibi hatalar alıp sonrasında WattMan bildirimi alırsanız bu WattMan hatasına girmektedir.

Bilgisayarı tam kapattım, kapanacakken nasıl anlatsam ki size full blurlandı ekran. Siyah veya mavi ekran gelmedi. Rahatlattınız beni bu arada teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Bilgisayarı tam kapattım, kapanacakken nasıl anlatsam ki size full blurlandı ekran. Siyah veya mavi ekran gelmedi. Rahatlattınız beni bu arada teşekkür ediyorum yorumunuz için.
Rica ederim. Şimdilik endişe edecek bir durum yok zaten. Eğer ileride siyah ekran, bilgisayarın kendi kendine kapanması veya reset atması durumlarında bilgisayarı tekrardan açtığınız vakit gelen WattMan bildirimi WattMan hatası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geri
Yukarı