RX 550 vs RX 560 vs R7 360

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben şöyle bir şey soracağım ekran kartı alacağım ama karar veremedim. Kartlar şunlar:
1.Sapphire RX 550 2 GB sıfır kart 600TL.
2.MSI Radeon RX 560 4 GB 2 yıl minning yapılmış farn arızası yüzünden fanı değişilmiş ekran kartı 600TL.
3.ASUS R7 360 2 GB ekran kartı 450TL.
Ben 1. kartı almak istiyorum ama 2. kart daha güçlü ama bu kadar uzun süre minnig yapılması yüzünden korkuyorum tabii 3. kart daha ucuz.
Bu kartları kullanacağım sistem şu:
Anakart: Gigabyte GA-970A-DS3.
İşlemci: AMD FX 8120.
RAM: Kingston 10 GB 1600 MHz
120 GB SanDisk SSD
Samsung 150 GB harddisk
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Miningten bende şüphelendim 2 yıl az bir sürede değil hani 1.yi alabiliyorsanız 3.yü eleyin ben en azından böyle yapardım.

Uzun süreli kullanacaksan al sıfır kartı ileride değiştiririm diyorsan RX 560 al.

1 Yıl kadar kullanırım alacağım kartı yani çok uzun süreli değil RX 560 2 yıl minning yapılmış farnı bizimle bozulmuş değişmek zorunda kalınmış bu beni bayağı tedirgin etti. Yani 1 yıl dayanır mı bilemedim R7 360'da fiyatı uygun işimi görür çoğunlukla oyun oynayacagım arada küçük renderlar alacağım siz yerimde olsanız hangi kartı seçerdiniz.

1 Yıl kadar kullanırım alacağım kartı yani çok uzun süreli değil RX 560 2 yıl minning yapılmış farnı bizimle bozulmuş değişmek zorunda kalınmış bu beni bayağı tedirgin etti. Yani 1 yıl dayanır mı bilemedim R7 360'da fiyatı uygun işimi görür çoğunlukla oyun oynayacagım arada küçük renderlar alacağım siz yerimde olsanız hangi kartı seçerdiniz.
RX 550 derim ozaman

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı