RX 5500 XT 4 GB vs GTX 1650 Super 4 GB

Hocam Corsair Spec 05 alma bende vardı daha dün MSI Mag Forge 100R sipariş verdim. Hava silkülasyonu yok.

Sistem şu an elimde arkadaşlar 4 ay önce aldım kasa çok ucuza geliyordu.
Siz bu ürünleri taksitle aldığınızda vade farkı uygulayacak değil mi? Aşağıdaki ürünü vade farksız olarak 6 taksitle alın. Zaten aşağı yukarı aynı paraya denk gelecek.

Kart vadesiz 1700 TL vade ile 1800 100TL var
Eğer almadıysanız Corsair SPEC-05 almayın. Konuya gelirsek 1650S öneririm.

Hocam sistemi 4 ay önce aldım ve kasa çok ucuzda idi o yüzden tercih ettim
Siz bu ürünleri taksitle aldığınızda vade farkı uygulayacak değil mi? Aşağıdaki ürünü vade farksız olarak 6 taksitle alın. Zaten aşağı yukarı aynı paraya denk gelecek.

6 Ay bize uymuyor
Cevaplarınız için teşekkür ederim 1650 Super alacağım.

Son düzenleme:
Sistem şu an elimde arkadaşlar 4 ay önce aldım kasa çok ucuza geliyordu.

Kart vadesiz 1700 TL vade ile 1800 100TL var

Hocam sistemi 4 ay önce aldım ve kasa çok ucuzda idi o yüzden tercih ettim

6 Ay bize uymuyor
Ama 8 GB bellek olan bir kart alacaksınız. Bu da ileri dönük olması açısından önemli. Mesela RX 580 8GB - GTX 1650 Super, konuşuyor olsaydık tercihim direkt Nvidia olurdu. Ama masada güncel bir RX kart alma şansınız varsa bellek tarafında da bir miktar fedakarlık size kazanç sağlar.

Ama 8 GB bellek olan bir kart alacaksınız. Bu da ileri dönük olması açısından önemli. Mesela RX 580 8 GB - GTX 1650 Super, konuşuyor olsaydık tercihim direkt NVIDIA olurdu. Ama masada güncel bir RX kart alma şansınız varsa bellek tarafında da bir miktar fedakarlık size kazanç sağlar.

Bunu ailem ile tartışacağım ama sanmıyorum.

Geri
Yukarı