RX 5500 XT 4 GB vs GTX 1650S

Ben RX 5500 XT alsın demiyorum zaten, sadece sizin bilgilendirmenizin yanlıs olduğunu belirttim. Ben hangisini almasi yönündeki önerimi ilk yorumumda yaptım. Evet, YouTube videosu üzerinden ekran kartı seçimine kadar geldik... Keşke RX 5500XT çöp alinmaz yazsaydinız, daha az yadırgardım.

Hangi bilgilendirmem yanlış? Yazdıklarınızdan hiçbir şey anlamıyorum. Lütfen Türkçe konuşmayı deneyin.

Evet, açiklayalım o zaman neden 4 GB versiyon tercih edilmemeli?

Son kez açıklıyorum.
1650 Super ile 4 GB 5500XT aynı performansa sahip.
1650 Super daha stabil sürücülere sahip, daha az güç tüketiyor ve daha az ısınıyor.
Bundan mütevellit 1650 Super bir adım daha önde.

Son kez açıklıyorum.
1650 Super ile 4 GB 5500XT aynı performansa sahip.
1650 Super daha stabil sürücülere sahip, daha az güç tüketiyor ve daha az ısınıyor.
Bundan mütevellit 1650 Super bir adım daha önde.
Ayni performansa sahip değil 1 fps bile fark olsa bu sıralamada aynı olmadıklari manasına gelir.Soğutma olayı marka modele göre değişir, düzgün bir soğutmaya sahip kart alırsanız daha az ısınır.Güç tüketimi konusunda zaten hemfikir olduğumu belirttim.Bütün global tierlistlere, incelemelere bakabilirsiniz, yaptıgınız sıralama yanlış.Yanlıs algılanmak istemem Amd alınmasi taraftarı değilim zaten fikrimi belirttim ilk yorumumda.Sadece yanlış bir bilgilendirme yaptınız ve hala bunun arkasındayım.

Ayni performansa sahip değil 1 FPS bile fark olsa bu sıralamada aynı olmadıklari manasına gelir. Soğutma olayı marka modele göre değişir, düzgün bir soğutmaya sahip kart alırsanız daha az ısınır. Güç tüketimi konusunda zaten hemfikir olduğumu belirttim. Bütün global tierlistlere, incelemelere bakabilirsiniz, yaptıgınız sıralama yanlış. Yanlıs algılanmak istemem AMD alınmasi taraftarı değilim zaten fikrimi belirttim ilk yorumumda. Sadece yanlış bir bilgilendirme yaptınız ve hala bunun arkasındayım.

Yaptığım sıralama %100 doğru. Bir yanlışlık yok.
Konu kapansın.

Yeni konular

Geri
Yukarı