RX 5500 XT 4 GB vs GTX 1650S

Ne alaka? 5500XT 8 GB ile 5500XT 4 GB tamamiyle aynı sadece VRAM farkı var bu da oyunlarda FPS farkı yaratmıyor.

Alakası yok.
Arada 3-4FPS'lik bir fark oluşuyor. Bazen daha fazla ama zaten önemli olan aradaki FPS farkı degil 4 GB VRAM'in yetersiz olması.

Ne alaka? 5500XT 8 GB ile 5500XT 4 GB tamamiyle aynı sadece VRAM farkı var bu da oyunlarda FPS farkı yaratmıyor.
Gördüğün gibi arada 8fps fark var.
TR_1080p.png

Yanlış falan var, bilinçsizce bilgilendirme yapmayın. Bütün incelemelere bakabilirsiniz RX 5500 XT genel ortalamada daha yüksek performansa sahip. Bu da sizin yaptığınız sıralamayı çürütür, yanlışlar.

5500XT 4 GB, AMD tabanlı oyunlarda 3-4FPS; 1650 Super NVIDIA tabanlı oyunlarda 3-4FPS daha önde oluyor.
Önemli olan aradaki FPS farkı değil. Önemli olan 1650 Super'in daha stabil, daha az güç tüketmesi ve daha az ısınması.
Bu sayede 1650 Super daha önde yer alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olley be yeni bir RX5500XT ve 1650Super namı değer Palit karşılaşması daha :D
Bana kalırsa net bir şekilde kenara biraz daha atıp 8GB VRAM versiyonu alman.

5500XT 4 GB, AMD tabanlı oyunlarda 3-4FPS; 1650 Super NVIDIA tabanlı oyunlarda 3-4FPS daha önde oluyor.
Önemli olan aradaki FPS farkı değil. Önemli olan 1650 Super'in daha stabil, daha az güç tüketmesi ve daha az ısınması.
Bu sayede 1650 Super daha önde yer alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben RX 5500 xt alsın demiyorum zaten, sadece sizin bilgilendirmenizin yanlıs olduğunu belirttim.Ben hangisini almasi yönündeki önerimi ilk yorumumda yaptım.Evet, youtube videosu üzerinden ekran kartı seçimine kadar geldik... Keşke Rx 5500xt çöp alinmaz yazsaydinız, daha az yadırgardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı