RX 5500 XT CoD Warzone donmalar

godkingivarx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Warzone oynarken sürekli donmalar, takılmalar yaşıyorum. Afterburner'da test yaptığım zaman oyun 70-80 FPS arası rahat çalışıyor fakat donuyor ve takılıyor. GPU kullanımım 90 iken 50'lere düşüyor ve tekrar çıkıyor. 70-80 FPS'lerden 40'lara düşüp tekrar çıkıyor. Her şeyim güncel, sistemim:

RX 5500XT, i7 4790, 8 GB RAM.

Arkadaşlar durumu 5mesaj önce açıkladım zaten niye herkes "RAM,RAM YÜZÜNDEN,RAMDEN DOLAYI,RAM YETERSİZ" yazıyorsunuz .d neyse 1 kişinin nesi var 10 kişinin sesi var diyelim

Arkadaşlar durumu 5mesaj önce açıkladım zaten niye herkes "RAM,RAM YÜZÜNDEN,RAMDEN DOLAYI,RAM YETERSİZ" yazıyorsunuz .d neyse 1 kişinin nesi var 10 kişinin sesi var diyelim
Senden maksimum 2-3 saniye sonra yazmışımdır. Ben yazarken senin yazdığın gözükmedi. Bu kadar abartmamak lazım, isteyen yazar. Belki de benim gibi gözükmemiştir ekranında.

Senden maksimum 2-3 saniye sonra yazmışımdır. Ben yazarken senin yazdığın gözükmedi. Bu kadar abartmamak lazım, isteyen yazar. Belki de benim gibi gözükmemiştir ekranında.
yok sana demiyorum zaten neredeyse aynı anda yazmışız ama cevap vereli 5dk olmuş hala yazanlar var onlara diyorum genel olarak hem de dediğim gibi ne kadar çok kişi söylerse o kadar iyi zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı