Çözüldü RX 5700 XT sistemde CoD Warzone anlık takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raskal27

Decapat
Merhaba, sistemim:

i5-9600KF.
ASUS TUF 3 RX 5700 XT.
Kingston Furry 2133 8*2 16 GB RAM.
Gigabyte Z390 D.
27 inç 1080p 144 Hz monitör.
Warzone oynarken 2 ya da 3 el attıktan sonra oyunda takılmalar oluyor. Sıcaklık değerleri gayet normal, darboğaz söz konusu da değil. Takılmalar başlayınca oyunu kapatıp tekrar açıyorum ve düzeliyor. 2-3 el oynadıktan sonra yine aynısı oluyor. Çözüm önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlarınızı Radeon Software Center aracılığıyla sürekli güncel tutun. En güncel driver ile hala devam ediyorsa DDU ile driverınızı kaldırıp tekrardan kurun.

Merhaba, sistemim:

i5-9600KF.
ASUS TUF 3 RX 5700 XT.
Kingston Furry 2133 8*2 16 GB RAM.
Gigabyte Z390 D.
27 inç 1080p 144 Hz monitör.
Warzone oynarken 2 ya da 3 el attıktan sonra oyunda takılmalar oluyor. Sıcaklık değerleri gayet normal, darboğaz söz konusu da değil. Takılmalar başlayınca oyunu kapatıp tekrar açıyorum ve düzeliyor. 2-3 el oynadıktan sonra yine aynısı oluyor. Çözüm önerileriniz nedir?
Oyunda memory leak olabilir kardeşim. Istersen bir raporla sorunu.

Ben takılma problemini ekran kartını NVIDIA ile değiştirince çözdüm. Başka çözüm bulamadım. 6 ay boyunca denemediğim yöntem kalmadı. Düşük FPS'e sabitlemeyi öneren olmuştu ancak düşük FPS için ekran kartına para ödemediğimden dolayı bunu denemedim. Takılma sorunlarına çözüm bulabilen var mı bilmiyorum, bu konuda çözüme ulaşmış ne bir makale ne de forum yazısı bulamamıştım.

Oyunda Memory leak olabilir kardeşim. Istersen bir raporla sorunu.

Cahilliğimi mazur gör neyi nereye nasıl raporlucam?
Ben takılma problemini ekran kartını NVIDIA ile değiştirince çözdüm. Başka çözüm bulamadım. 6 ay boyunca denemediğim yöntem kalmadı. Düşük FPS'e sabitlemeyi öneren olmuştu ancak düşük FPS için ekran kartına para ödemediğimden dolayı bunu denemedim. Takılma sorunlarına çözüm bulabilen var mı bilmiyorum, bu konuda çözüme ulaşmış ne bir makale ne de forum yazısı bulamamıştım.

Bu ekran kartına yeni geçtim 1 ay olmadı daha önce GTX 970 vardı onda da aynısını yapıyordu.

Son düzenleme:
Çözüm
@Jarex arkadaşın dediğini yapmiştim önceden düzelmişti bir dene sende düzelebilir kasılmalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı