RX 5500 XT sistem satılmalı mı?

1 ay önce bir PC aldım 5268 TL'ye. Ekran kartı PowerColor RX 5500 XT 8 GB, ekran kartının fiyatı çok arttığı için kasa 7500 TL olmuş aldığım yerde. Bende dedim acaba bilgisayarı mı satıp aynı fiyata RTX'li bir PC mi toplasam? INNO3D RTX 2060 Twin X2 192 Bit GDDR6 6 GB ekran kartı alınır mı? INNO3D markası nasıl onu bilmiyorum. Kaliteli mi? Isınır mı? Fark olur mu?

Son düzenleme:
Satabilirseniz satın. INNO3D bir sıkıntı çıkarmaz. Fakat Palit daha iyidir. Sitede yaklaşık 50 TL fark ile Palit 2060 Super 6 GB olan var. Onu tercih edin.

Satsan bile aldığın fiyata anca satarsın 2. el olduğu için.

1 aylık sistemde o kadar fark edeceğini düşünmüyorum.

Satabilirseniz satın. INNO3D bir sıkıntı çıkarmaz. Fakat Palit daha iyidir. Sitede yaklaşık 50 TL fark ile Palit 2060 Super 6 GB olan var. Onu tercih edin.

2374 TL Palit GeForce RTX2060 Super Dual 8 GB 256Bit GDDR6 ekran kartı var bu neden ucuz hem 8 GB hem de Bit fazla super olması iyi değil mi?

Reis çok mantıklı geldi hiç aklıma gelmemişti ciddiyim.

Sadece ekran kartını satsam alabilir miyim ki?
Neden alamayasın? Tüm sistemi satıp sadece ekran kartı mı almayı planlıyorsun? En kötü ihtimal biraz para eklersin fakat 5500XT 8GB'ler şu an çok para ediyorlar, piyasayı tam olarak bilmiyorum fakat 3500'e bile satabilirsin sanırım, belki daha fazla. Hatta sana daha güzel bir öneri yapayım, RTX 3050 Tİ'ı bekleyip fiyatı uygun gelirse alabilirsin.

Neden alamayasın? Tüm sistemi satıp sadece ekran kartı mı almayı planlıyorsun? En kötü ihtimal biraz para eklersin fakat 5500XT 8 GB'ler şu an çok para ediyorlar, piyasayı tam olarak bilmiyorum fakat 3500'e bile satabilirsin sanırım, belki daha fazla.

Tüm sistemi satıp ekran kartı almayacağım aynı sistemin RTX 2060 nı alacaktım ama ekran kartını satmak daha mantıklı geldi. Markasının Power Color olması fiyatı düşürürmü Türkiye'de bilinmese de kaliteli ve güvenilir bir marka.

Tüm sistemi satıp ekran kartı almayacağım aynı sistemin RTX 2060 nı alacaktım ama ekran kartını satmak daha mantıklı geldi. Markasının Power Color olması fiyatı düşürürmü Türkiye'de bilinmese de kaliteli ve güvenilir bir marka.
Düşürmez, yine de 50-100 lira daha ucuza koyabilirsiniz, Asus Msı fanı çok ülkede. RTX 3050 Tİ almayı da düşünebilirsiniz fiyatı uygun gelirse.

Düşürmez, yine de 50-100 lira daha ucuza koyabilirsiniz, ASUS MSI fanı çok ülkede. RTX 3050 Ti almayı da düşünebilirsiniz fiyatı uygun gelirse.

Normalde takip ederim yeni ekran kartlarını ama son zamanlarda çok fazla model çıktı o yüzden 3050 3080 3090 2080 2070 aralarında ne fark var ne kadar güçlü hiçbir fikrim yok.

Geri
Yukarı