RX 5500 XT sistem satılmalı mı?

@Muhammed Emin Erdem şu anda 3000 TL'ye kartı rahat satarsın ama yerini doldurmak zor. Benim 5500 XT 8 GB'a 4-5 kişi 3000 TL teklif verdi, RX 590'ı olan birisi 3200 TL'ye sattı. Miningde popüler bu kartlar ve adamlar veriyor ama yerini doldurması sıkıntı işte. Şimdi ben 3000'e satsam ne yapacağım? Stoklar 2 ay sonra mı düzelir sene sonunda mı düzelir belli değil. Yakın zamanda gelecek giriş seviyesi tek kartı 3050/Ti, AMD yıl sonuna erteledi.

Hocam ekran kartını 3750'ye falan satın amazon.com.tr den ekran kartı kovalayın ucuza düşüyor sürekli düşünce hemen alın ve RTX 3060 ı beklemeye başlayın, eğer ucuz çıkarsa amazondan aldığınız kartı iade edip 3060 ı kullanırsınız, ucuz çıkmazsa amazondan aldığınız kartı kullanın. Ben 2 gün önce 2400TL'ye ZOTAC 1660 Super AMP Edition aldım. Ayrıca amazon.de üzerinden 3500TL'ye RTX 2060 siparişi verdim ama ne zaman stoklara gireceği belli değil.

Hocam ekran kartını 3750'ye falan satın amazon.com.tr den ekran kartı kovalayın ucuza düşüyor sürekli düşünce hemen alın ve RTX 3060 ı beklemeye başlayın, eğer ucuz çıkarsa amazondan aldığınız kartı iade edip 3060 ı kullanırsınız, ucuz çıkmazsa amazondan aldığınız kartı kullanın. Ben 2 gün önce 2400TL'ye ZOTAC 1660 Super AMP Edition aldım.

Amazon'dan düşüyor mu? Ben hiç göremiyorum öyleyse benim kartı daha satmadan yeni alırım bir tane öyle ilana koyarım.

Amazon'dan düşüyor mu? Ben hiç göremiyorum öyleyse benim kartı daha satmadan yeni alırım bir tane öyle ilana koyarım.
Hocam anlık takip etmeniz lazım düşünce hemen alıyorlar ve hemen gelmiyor kart en az 10 gün falan stoğa girmesini bekleyeceksiniz sonrada kargoya verilip gelmesini. Yerinizde olsam yeni kart bulup öyle satardım elimdekini.

Hocam anlık takip etmeniz lazım düşünce hemen alıyorlar ve hemen gelmiyor kart en az 10 gün falan stoğa girmesini bekleyeceksiniz sonrada kargoya verilip gelmesini. Yerinizde olsam yeni kart bulup öyle satardım elimdekini.

Amazon Türkiye mi yoksa Germany mi stokların geldiği? Biraz takip ederim şimdi bakıyorum 1050 Ti var, 2080 Ti var. 😂

Amazon Türkiye mi yoksa Germany mi stokların geldiği? Biraz takip ederim şimdi bakıyorum 1050 Ti var, 2080 Ti var. 😂
Hocam satıcısı amazon germany olanlara bakın diğerleri pahalı.
Ne günlere geldik arkadaş sanki aç kaldık ta yemeğe saldırır gibi ekran kartına saldırıyoruz artık.

Geri
Yukarı