RX 5500 XT sistem satılmalı mı?

Benim kartı 3000'e almak için birbirini yiyorlar. Satmaya korkuyorum kartsız kalacağız ortada diye. Bir ilana koyduk 2 günde 20 kişi atladı.
Hocam ben 5600XT'yi 1 ay önce sattım 3500'e şimdi 5000 olmuş ve pişmanım. Elinize yeni kart almadan satmayın bence. 4000'e falan koyun satılırsa öyle satın. Zaten oyun oynayan adam vermez o parayı mining ciler alacak yine alırsa, onlara da acımaya gerek yok :D

Hocam ben 5600XT'yi 1 ay önce sattım 3500'e şimdi 5000 olmuş ve pişmanım. Elinize yeni kart almadan satmayın bence. 4000'e falan koyun satılırsa öyle satın. Zaten oyun oynayan adam vermez o parayı mining ciler alacak yine alırsa, onlara da acımaya gerek yok :D
Tam benim kafadasın hocam, bence de en mantıklı seçenek bu.

Stok konusunda endişelerim var. Daha güçlü bir karta geçeceğim ama sistemin tabanı da elverişli değil. AMD diğer işlemcileri çıkarsın önce çünkü 5600X'e yürüyesim yok bu fiyatlardan. Düz 5600 bile ufukta görünmüyor. Bekleyeceğiz artık elimdeki sistem 1080P'de akıyor buna da şükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı