RX 5500XT vs GTX 1650 Super

Hangi marka/modelden bahsediyoruz? Sapphire, xfx, INNO3D, Galax vs. AMD ekran kartı düşünüyorsanız çok ısınan kartlar. GTX1650SUPER MSI Gaming X modelinde harika soğutma performansı veriyor. FPS olarak çok az fark var. Almışken GTX1650SUPER alın derim, daha serin çalışan bir kart.

Hangi marka/modelden bahsediyoruz? Sapphire, xfx, INNO3D, Galax vs. AMD ekran kartı düşünüyorsanız çok ısınan kartlar. GTX1650SUPER MSI Gaming X modelinde harika soğutma performansı veriyor. FPS olarak çok az fark var. Almışken GTX1650SUPER alın derim, daha serin çalışan bir kart.

Hocam linkli bir şekilde koydum bahsettiğim modelleri görmek için mavi renkli yazılara basıp bakabilirsiniz.
2. el güzel bir RX 580 bence daha mantıklı olacaktır garantisi devam eden bulursanız paranızın da bir kısmı cebinizde kalır.

Güncel bir kart değil diye açıkçası pek yanaşmak istemedim hocam.
1650 Super daha performanslı diye biliyorum.

Teşekkür ederim hocam.

Hocam linkli bir şekilde koydum bahsettiğim modelleri görmek için mavi renkli yazılara basıp bakabilirsiniz.

Güncel bir kart değil diye açıkçası pek yanaşmak istemedim hocam.

MSI mech modeli ısınıyor diye biliyorum. GTX1650SUPER tercih edin. Aslında 1650SUPER pek eski değil. Hem düşük TDP değeri hem az ısınması daha avantajlı hale getiriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı