RX 560-570 ve R3 2200G ile Twitch'te Oyun Yayını Açılır mı?

EfeErdogdu

Decapat
Twitch'de yayına başlayacağım ama daha PC toplanmadı. Ekran kartı RX 560 veya 570 olacak kaç FPS alırım (örnek oyunlar: PUBG, GTA V, Fortnite, CSGO, ETS 2, Forza Horizon 4, Assetto Corsa vb...)

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal şartlarda 2200G ile RX570 sorunsuz çalışabilir ancak yayın açacağım diyorsan eğer işlemcini bi tık yükseltmeni öneririm ayrıca tam donanımını yazarsan daha faydalı yorumlar alabilirsin.

Forumda @Jesse XX rumuzlu arkadaşla tartıştık bunu, ben açılabileceğini düşünüyordum fakat biraz derinlemesine araştırınca görece sistemi az yoran oyunlar dışında Ryzen 3 2200G'nin pek yeterli olmadığını öğrendim. Yani kısmen haksızmışım. PUBG gibi sistemi yoran oyunların yayınında sıkıntı yaşayabilirsin fakat LoL - CS:GO yayını açılabilir diye düşünüyorum. 3. nesil Ryzen işlemcileri bekleyebilirsin veya Ryzen 5 2400G'ye sistemi yükseltmeye çalışabilirsin.

Forumda @Jesse XX rumuzlu arkadaşla tartıştık bunu, ben açılabileceğini düşünüyordum fakat biraz derinlemesine araştırınca görece sistemi az yoran oyunlar dışında Ryzen 3 2200G'nin pek yeterli olmadığını öğrendim. Yani kısmen haksızmışım. PUBG gibi sistemi yoran oyunların yayınında sıkıntı yaşayabilirsin fakat LoL - CS:GO yayını açılabilir diye düşünüyorum. 3. nesil Ryzen işlemcileri bekleyebilirsin veya Ryzen 5 2400G'ye sistemi yükseltmeye çalışabilirsin.
bende öyle yapıcam zaten 6 çekirdek olsun ryzen 3 alıcam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı