RX 560 alınır mı?

Yani cs go oynuyorum çoğunlukla bazen sıkılınca pubg mobile emülatör üzerinden
Pubg Mobile zaten optimizasyon sorunlu bir oyun. CS:GO ise daha çok işlemci isteyen bir oyun. Önceki mesajımda FPS değerleri belirtmiştim. Ona yakın değerler alırsın diye düşünüyorum. Zaten 500 TL'ye bulmuşsun. Kart temiz ise alabilirsin.

Keşke videoyu biraz daha izleyip yazsaydınız o zaman hocam. Haklısınız ayarları düşürünce işlemciye yük biniyor. Witcher 3'ün ayarlarını incelerseniz Ultra'da oynamadığını görürsünüz. Medium'un altında açmış ayarları oynayan arkadaş ve 50-55 FPS almış. Ben alacak arkadaşın moralini bozmak için demiyorum ki bozulmasın sevinsin bence. Harika bir F/P. Ama dediğiniz gibi Ultra ayarda oynayamaz. Ne Witcher 3 Ultra'da oynanır ne de Battlefield 1. arkadaşımız da belirtmiş bunu. Battlefield 1 2016'da çıkan bir oyun bunu da not düşelim.

Şunu da belirtmek istiyorum. Evet RX570 gibi üst düzey performans gösteren bir kartın bir alt modeli olabilir. Ama RX580 ve RX570 arasında çok fark olmasa da RX570 ile RX560 arasında ciddi bir performans farkı var. RX570 ekran kartı AMD'ye RX serisinde çağ atlattıran bir kart.
Yok hocam moralimi bozmaktan değil bana her şeyi söyleyin çünkü sonuçta 500 lira benim için çok bi para eğer sorunları varsa bu kartın eksi yönlerini de anlatın lütfen

Yok hocam moralimi bozmaktan değil bana her şeyi söyleyin çünkü sonuçta 500 lira benim için çok bi para eğer sorunları varsa bu kartın eksi yönlerini de anlatın lütfen
Halen RX 560 ekran kartını kullanan birisi olarak önceki söylemlerimde de gayet açık belirttiğimi düşünüyorum. Benim için en sorunsuz ve sıkıntısız bir kart oldu RX 560 modeli. Kullandığınız işlemciye de RX 560 modeli darboğaz yapmadan uyacaktır diye düşünüyorum.

Evet o işlemci için RX 570 ağır gelir. Ayrıca muhtemelen PSU takviyesi de gerekecektir.
GTX 1050 Ti daha güçlüdür ama o fiyata bulmak çok zor.
Yani RX 560 o işlemciye ve o fiyata iyidir.

Fiyatı uygun.

Elden mi alacaksın? Yoksa farklı bir ilde mi? Birde stres testine falan sokma. Direkt oyun aç.

Benim başım yandı. Kart arızalı. Görüntü kesiyor. Ama stres testlerinden de geçiyor.
Elden alacam ve zaten stres testlerinden anlamıyorum adam ilana yazmış ki herhangi bir sorunda geri alırım test edip alabilirsiniz diyor

Elden alacam ve zaten stres testlerinden anlamıyorum adam ilana yazmış ki herhangi bir sorunda geri alırım test edip alabilirsiniz diyor
Ne yazıcaktı :D Çalışmazsa geri almam mı diyecek :D Tabii öyle diyecek.

Fiyatı uygun.

Elden mi alacaksın? Yoksa farklı bir ilde mi? Bir de stres testine falan sokma. Direkt oyun aç.

Benim başım yandı. Kart arızalı. Görüntü kesiyor. Ama stres testlerinden de geçiyor.

Hocam şu forumda stres testine sokma diyen birisi çıktı sonunda. Daha önce de bir sürü konu açıldı. Ben insanlardaki stres testi fetişini anlamıyorum. Durup durup stres testine sokanlar da var aynı performansta mıyım diye. Ufak tefek performans farklarını tartışmak sıkıyor artık bir yerden sonra.

Hocam şu forumda stres testine sokma diyen birisi çıktı sonunda. Daha önce de bir sürü konu açıldı. Ben insanlardaki stres testi fetişini anlamıyorum. Durup durup stres testine sokanlar da var aynı performansta mıyım diye. Ufak tefek performans farklarını tartışmak sıkıyor artık bir yerden sonra.
Sakın ha! AMD'den uzak dur.

AMD yanına bile yaklaşma. Sürücülerini oturup stajerlere yazdırıyorlar. Hepsi sorunlu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bırak, 3-5 fazla ver, Nvidia geç. Bende, eğer bir iş bulabilirsem direkt GTX 1050 alacağım. Allah belasını versin diyeceğim ama bazı "akıllılar" kendilerinde sorun yok diye AMD'yi ilah yapıyorlar.

Daha yolun başındayken vazgeç. Ben çok pişmanım. 300 lira veren var. Ben bunu 450'ye aldım. Sattığım adam bana diyecek "Abi oyunda atıyor" diye. Ne diyeceğim ona? Kardeşim kart bozuk. Sattım, seni dolandırdım mı diyeceğim Yapacak bir şey yok. Kart artık süs olarak duracak.

AMD pişmanlıktır. HD 7000'den beri hiçbir işe yaramayan mimarileri cilalaya cilalaya buraya geldiler. CPU bölümü ile GPU bölümü ayrı da, GPU bölümüne CPU'dan adam kaydırsınlarda mühendis görsünler.

Geri
Yukarı