Çözüldü RX 560 sürücü zaman aşımı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALMACIK

Hectopat
Daha fazla  
GOG üzerinden Ghostrunner'a girdiğimde sürücü zaman aşımı meydana geliyor. 21.9.2 sürücüsünü kullanıyordum, silip 21.8.2 WHQL sürücüsünü yükledim ve hala bu sorun var nasıl çözebilirim? Sorun sadece Ghostrunner'da oluyor.

Ekran Görüntüsü (29).png
Ekran Görüntüsü (28).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  • Radeon™ RX 500 series Graphics gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde aynı anda oyun oynarken ve video akışı sırasında sürücü zaman aşımları yaşanabilir. (21.8.2 WHQL ve 21.9.2 bilinen sorunlar kısmı)
Driver kurulumu yaparken sabit sorunlar ve bilinen sorunları okumakta fayda var, 21.6.1 kullanabilirsiniz.
  • Radeon™ RX 500 series Graphics gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde aynı anda oyun oynarken ve video akışı sırasında sürücü zaman aşımları yaşanabilir. (21.8.2 WHQL ve 21.9.2 bilinen sorunlar kısmı)
Driver kurulumu yaparken sabit sorunlar ve bilinen sorunları okumakta fayda var, 21.6.1 kullanabilirsiniz.

Çözüm
RX560 ile bende sadece YouTube ve Instagram'a girerken sürücü zaman aşımı oluyor onun dışında olmuyor ilginç bir durum yapacak bir şey yok belli başlı şeyler var onları da yapmışsınızdır zaten.

Oncelikle benim eski ektan kartimdan PC'deki internet tarayıcıları donanim hızlandirmayi devre dışi bırak cakişma yapıyor.

Geri
Yukarı