RX 5600 XT alınır mı?

RX Serisinin genelinde yazılım olarak sıkıntı vardı. En az sorunlu modellerinden biri RX 5600 XT diyebilirim ama modeline göre değişir. 2060 Super gücünde ve ona göre ucuz yazılım sorunu yok diye biliyorum, karşılaşan varsa da düzeltilmiştir. Zira sürücü de ekstra özellik olarak AMD çok başarılı ekstra hataları yeni seri de çözecektir.

Merhaba. RX 5600 XT alınır mı? Yazılım konusunda sıkıntıları var mıdır?
Sorun yaşayanlar gördüm ama bu sizin de sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Biraz şans işi.
RX Serisinin genelinde yazılım olarak sıkıntı vardı. En az sorunlu modellerinden biri RX 5600 XT diyebilirim ama modeline göre değişir. 2060 Super gücünde ve ona göre ucuz yazılım sorunu yok diye biliyorum, karşılaşan varsa da düzeltilmiştir. Zira sürücü de ekstra özellik olarak AMD çok başarılı ekstra hataları yeni seri de çözecektir.
2060S değil 2060 gücünde bir kart. 2060S rakibi RX 5700 modelidir.

Sorun yaşayanlar gördüm ama bu sizin de sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Biraz şans işi.

2060S değil 2060 gücünde bir kart. 2060S rakibi RX 5700 modelidir.
Bazı oyunlar da o kadar fark yok. Ortası 2060.5 da diyebiliriz.

Hocam 5600 XT ile 2060S aynı güçte mi dediniz?

@kandes2
Bazı oyunlar da o kadar fark yok. Ortası 2060.5 da diyebiliriz.
Arkadaş zaten tamamen aynı dememiş, neredeyse demiş. 5-10 FPS fark ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı