RX 5600 XT ekran kartı sorunları

Yer
Eskisehir
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bu gün bilgisayarıma yeni bir Fan taktım. Taktıktan sonra bilgisayarımı açtığımda ekran kartının ışıkları yanmadı. PCI kablosunun takılı olup olmadığını gösteren ışıklar dahil. Sonra ekran kartını bilgisayar çalışıyorken Slotuna hafifçe ittim tam girmesi için. Bilgisayar aniden kapandı. Birkaç yeniden başlatma sonrası ışıkları yandı. Şu an çalışıyor. Bunun sebebi nedir?

Başlıkta yanlış bir şey göremiyorum kardeşim. 1. Sorun ekran kartına dokununca bilgisayarın kapanması, 2. Sorun ışıklarının çalışmaması.
Bilgisayarı salladım, tekrar kapndı. Ekran kartını çıkarıp takacağım.
Haha !? Açıklamanız bu şeklide mi bakın ben 5600 XT sorunları diye bir forum açsam (ki açacağım) orada kart ile ilgili yaşadığım problemleri yazarım yani inceleme yaparım siz burada sorununuz çözümünü istiyorsunuz 5600 XT Sorunları çok genel bir kavram her şey olabilir bunun yerine direk sorunu yazın.

Başlıkta yanlış bir şey göremiyorum kardeşim. 1. sorun ekran kartına dokununca bilgisayarın kapanması, 2. sorun ışıklarının çalışmaması.
Bilgisayarı salladım, tekrar kapndı. Ekran kartını çıkarıp takacağım.

Adamın demek istediği.
Biliyorsun ki AMD'nin 5000 serisinde çok fazla kronik sorun var.
Yazılımsal, ısınma vb.
Ona çözüm olarak bu konuyu açtığını sanan çok kişi olur.
Ben de şahsen öyle zannetip girdim.

Haha !? Açıklamanız bu şeklide mi bakın ben 5600 XT sorunları diye bir forum açsam (ki açacağım) orada kart ile ilgili yaşadığım problemleri yazarım yani inceleme yaparım siz burada sorununuz çözümünü istiyorsunuz 5600 XT Sorunları çok genel bir kavram her şey olabilir bunun yerine direk sorunu yazın.
Haklısın kardeşim.
Ekran kartının slotu oynamıyor, ekran kartının girişi sağlam gözüküyor. Tekrar taktım kartı.
Şimdide klavye ile mouse çalışmıyor çıldıracağım
Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı