RX 5600 XT mi, RTX 2060 mı?

Esasen ben size MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z ve GAMİNG modelini tavsiye ederim fakat fiyatları abartı şekilde uçmuş. ZOTAC, EVGA, GALAX modellerine yönelin.
Zotac bakıyordum fakat bi kaç yerde gördüğüm yorumlarda ısınıyor vs. diyenler olmuştu benchmarkları izlediğimde ise maksimum 70 dereceye çıktığını gördüm sizce değeri nasıl iyimidir?

1080P oynuyacağım için 2070'e pek de ihtiyacım yok ve 2.el işlerine girmek istemiyorum yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Sorun 1080P oynaman değil ki kardeşim aynı fiyata 2.el daha iyisini al dedim 3-4 aylık garantili ürün al, tabii sen bilirsin yine de.
Benim de gönlüm NVIDIA'dan yana fakat performans olarak AMD'nin kartı da cezbetmiyor değil. Bir de ısınma problemi yaşamak istemiyorum.

Kesinlikle NVIDIA al asla AMD'ye bulaşma RX 5700 XT vardı çok srounlu karttı drop da yiyordu sattım 2070 Super kafam çok rahat stabil ve uçuyor kart.

Sorun 1080P oynaman değil ki kardeşim aynı fiyata 2.el daha iyisini al dedim 3-4 aylık garantili ürün al, tabii sen bilirsin yine de.

Kesinlikle NVIDIA al asla AMD'ye bulaşma RX 5700 XT vardı çok srounlu karttı drop da yiyordu sattım 2070 Super kafam çok rahat stabil ve uçuyor kart.
Dediğim gibi 2. ele bulaşmak istemiyorum sonuçta ne idüğü belirsiz.

Sapphire 5600 XT kullanıyorum. GTA V, Apex gibi oyunları yüksek ayarlarda oynuyorum herhangi bir ısı problemim yok fanları elimle maksimum %32 dönecek şekilde ayarladım 60-65 derece arasında seyrediyor fanların maksimum yüzdesini yükseltirseniz daha da düşer. Hemen hemen aynı fiyata bulursanız NVIDIA almak daha mantıklı optimizasyon için. AMD'nin son WHQL sürümüne geçmiştim GTA V'de birdenbire oyun kapanıyordu tekrardan önceki WHQL olan sürüme geçtim sorunum kalmadı. Kasamın önü mesh.

Sapphire 5600 XT kullanıyorum. GTA V, Apex gibi oyunları yüksek ayarlarda oynuyorum herhangi bir ısı problemim yok fanları elimle maksimum %32 dönecek şekilde ayarladım 60-65 derece arasında seyrediyor fanların maksimum yüzdesini yükseltirseniz daha da düşer. Hemen hemen aynı fiyata bulursanız NVIDIA almak daha mantıklı optimizasyon için. AMD'nin son WHQL sürümüne geçmiştim GTA V'de birdenbire oyun kapanıyordu tekrardan önceki WHQL olan sürüme geçtim sorunum kalmadı. Kasamın önü mesh.
Zotac RTX2060 Gaming modeli şuan 3300 tl ve RX5600XT'den 200 tl daha ucuz onu almayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı