RX 5600 XT ve R5 2600 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

-Jwol-

Hectopat
İyi akşamlar.
  • ASUS ROG STRIX 5600 XT
  • Ryzen 5 2600 veya R5 3500X
  • Gigabyte B450M S2H
  • Cooler Master Master Case Pro 3
  • Cooler Master Elite V3 600W
  • 1 TB Seagate Barracuda 7200 RPM
  • Corsair Vengeance Pro 2x8 GB 3200 MHz
Sistem bu, sistem nasıldır? Yakın zamanda alacağım bu sistemi, rica ediyorum yorumda NVIDIA onermeyin :)

İyi akşamlar.
  • ASUS ROG STRIX 5600 XT.
  • Ryzen 5 2600 veya R5 3500X.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • Cooler Master Master Case Pro 3.
  • Cooler Master Elite V3 600W.
  • 1 TB Seagate Barracuda 7200 RPM.
  • Corsair Vengeance Pro 2x8 GB 3200 MHz.
Sistem bu, sistem nasıldır? Yakın zamanda alacağım bu sistemi, rica ediyorum yorumda NVIDIA onermeyin :)

Güzelde ben olsam RX5700 Sapphire alırım. Daha çok performans daha az para sanırsam. Bu arada Sapphire o kadar kötü değil yüksek seviye ekran kartları cidden iyi performans sergiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzelde ben olsam RX5700 Sapphire alırım. Daha çok performans daha az para sanırsam. Bu arada Sapphire o kadar kötü değil yüksek seviye ekran kartları cidden iyi performans sergiliyor.

Biliyorum eski tercihim oydu fakat hazır sistem ucuza buldum ve İncehesap'ta fiyatı 2500 TL'den 2950 TL'ye cıktı.

Biliyorum eski tercihim oydu fakat hazır sistem ucuza buldum ve İncehesap'ta fiyatı 2500 TL'den 2950 TL'ye cıktı.

Tavsiyem şu an alma yazın indirimler oluyor daha ucuza bile bulabilirsin.

Neden NVIDIA önermeyelim? Dereceler iyi diye mi, driver'lar eksiksiz diye mi, kartlar stabil çalışıyor diye mi? Bir kaç ay sonra burada kartım sorun çıkarıyor diye konu açmayın sonra? Forum AMD (GPU) sorunlarıyla dolu.

Monitör var mi?

Sahip olduğum monitörüm var bütce sadece kasa için.

Neden NVIDIA önermeyelim? Dereceler iyi diye mi, driver'lar eksiksiz diye mi, kartlar stabil çalışıyor diye mi? Bir kaç ay sonra burada kartım sorun çıkarıyor diye konu açmayın sonra? Forum AMD (GPU) sorunlarıyla dolu.

NVIDIA ile dolu sorunlarda var ama bunlar yüze vurulmuyor.

Katılmıyorum. 5600 XT ile RTX 2060'ın arasında ortalama 20-30 dolar var. Ancak RTX 2060 birkaç FPS daha önde ve Ray Tracing özelliği var. Ayrıca bir aldın mı kafan rahat ısıdır driver'dır uğraşmıyorsun. Bide 5600 XT'de BIOS güncellemesi ile uğraşıyorsun. Technopat YouTube kanalının inceleme videosunu izlersen 2K'da o kadar da etkili olmadığını görürsün. Ancak RTX 2060 2K için dizayn edilmiş bir kart. Güncel bir oyun olan Modern Warfare'deki 2K testi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı