RX 5600 XT ve R5 2600 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dalgamı geçiyorsunuz?

NVIDIA nın ekran kartları daha stabil çalışıyor.
Tamam biz dalga geçiyoruz ya adam rx 5600xt istiyor salın ya AMD vs NVIDIA konusu oldu tamam daha stabil oldumu konu kapansın artık ya lütfen gereksiz uzadı nerelere geldik.

Haklısınız ama garibime geldi.Sizede öyle gelmezmi yani?
bu konuda tartışma yapmayacağım ancak konu sahibi nvidia istemediğini belirtmiş yardımcı olmaya çalışsak ve bu konuyu başka bir konu başlığı altında tartışmanız daha iyi olucaktır.
Tamam biz dalga geçiyoruz ya adam rx 5600xt istiyor salın ya AMD vs NVIDIA konusu oldu tamam daha stabil oldumu konu kapansın artık ya lütfen gereksiz uzadı nerelere geldik.

Haklısınız ama garibime geldi.Sizede öyle gelmezmi yani?
Tamam daha stabil ama AMD NVIDIA' ya göre bence f/p NVIDIA' nın rtx 2080, gtx 1650s veya gtx 1660s kartlarına lafım yok fakat bence rx 5600xt 2150tl ye güzel kart stabil olma durumu sadece driverdan kaynaklı onlarda düzeltilebilir uzatmaya gerek rx 5600xt pulse 2150tl sinerjiye o alınabilir fakat asus rog strix rx 5600xt 3000tl vermek yerine rx 5700 alınır kısaca benim görüşüm budur.

Ama o driver sorunu yüzünden kaç aydır yıldır sorun çekiyorum laptobumda.
Tamam daha stabil ama AMD NVIDIA' ya göre bence f/p NVIDIA' nın rtx 2080, gtx 1650s veya gtx 1660s kartlarına lafım yok fakat bence rx 5600xt 2150tl ye güzel kart stabil olma durumu sadece driverdan kaynaklı onlarda düzeltilebilir uzatmaya gerek rx 5600xt pulse 2150tl sinerjiye o alınabilir fakat asus rog strix rx 5600xt 3000tl vermek yerine rx 5700 alınır kısaca benim görüşüm budur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı