RX 5600 XT ve R5 2600 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fakatsiz bu RTX teknolojisini çok abartıyorsunuz ama sanki sadece NVIDIA'da var PS5 gibi konsollarda Ray Tracing olacak ve içindeki AMD GPU, bunu da söyleyeyim. Sadece bu teknoloji için her şey fazla yeni abartmayın.

Abartmanın Türkçe karşılığını biliyor musun? Ray-tracing isteyene o da var dedim. Abartı bunun neresinde? INNO3D marka RTX 2060 da var bak hala ikna olmuyorsun. İlk çıkış noktamız fiyattı, NVIDIA fiyatları çok abartıyordu niye konuyu saptırmaya çalışıyorsun? Senin gibi kaç tanesiyle uğraştım burada emin ol AMD'nin daha iyi olduğuna sektörün içinde biri olarak beni ikna edemeyeceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abartmanın Türkçe karşılığını biliyor musun? Ray-tracing isteyene o da var dedim. Abartı bunun neresinde? INNO3D marka RTX 2060 da var bak hala ikna olmuyorsun. İlk çıkış noktamız fiyattı, NVIDIA fiyatları çok abartıyordu niye konuyu saptırmaya çalışıyorsun? Senin gibi kaç tanesiyle uğraştım burada emin ol AMD'nin daha iyi olduğuna sektörün içinde biri olarak beni ikna edemeyeceksin.

NVIDIA tabii ki daha iyi ekran kartı üretiyor tabii zenginsen...

Peki fakatsiz bu RTX teknolojisini çok abartıyorsunuz ama sanki sadece NVIDIA'da var PS5 gibi konsollarda Ray Tracing olacak ve içindeki AMD GPU bunuda söyliyim sadece bu teknoliji için her şey fazla yeni abartmayın.

Ray Tracing var diye alın demiyoruz. İyi okuyun. Üstüne Ray Tracing özelliği de var diyoruz. AMD ne zaman driver'larını düzeltecek, kartları stabil çalışacak, ısınma sorununu ortadan kaldıracak. Biz o zaman AMD al diyeceğiz. Burada fanboyluk yapmıyoruz. Yapsaydık AMD işlemci kullanmazdık. Fiyat farkına değer mi değmez mi, hangi fiyata hangi kart daha iyi onu tartışıyoruz.

NVIDIA tabii ki daha iyi ekran kartı üretiyor tabii zenginsen...

Zenginsen ne alaka arkadaşım? 290 lira fark var aralarında biri 2200 TL diğeri 2492 TL. Bak aynı performans ve özelliklerde de değil. RTX 2060 zaten daha iyi. Hangi dünyada yaşıyorsun? Bak kanıtlarıyla sunuyoruz birbirimize, sen oyuncuysan oyun oynayacaksan bir ekran kartına 2200 TL verebiliyorsan, 2490 TL'de kesinlikle verirsin ve daha iyisine veriyorsun. Bunun tartışılacak bir tarafı yok.

Ray Tracing var diye alın demiyoruz. İyi okuyun. Üstüne Ray Tracing özelliği de var diyoruz. AMD ne zaman driver'larını düzeltecek, kartları stabil çalışacak, ısınma sorununu ortadan kaldıracak. Biz o zaman AMD al diyeceğiz. Burada fanboyluk yapmıyoruz. Yapsaydık AMD işlemci kullanmazdık. Fiyat farkına değer mi değmez mi, hangi fiyata hangi kart daha iyi onu tartışıyoruz.

Zenginsen ne alaka arkadaşım? 290 lira fark var aralarında biri 2200 TL diğeri 2492 TL. Bak aynı performans ve özelliklerde de değil. RTX 2060 zaten daha iyi. Hangi dünyada yaşıyorsun? Bak kanıtlarıyla sunuyoruz birbirimize, sen oyuncuysan oyun oynayacaksan bir ekran kartına 2200 TL verebiliyorsan, 2490 TL'de kesinlikle verirsin ve daha iyisine veriyorsun. Bunun tartışılacak bir tarafı yok.

Onu demiyorum günümüzde NVIDIA orta segmentli oyuncular için yeni ekran kartları üretmiyor. Gidiyor zenginler icin yeni RTX'ler üretiyor sif daha fazla para kazanmak için. Ama önemli olan zengine degil orta sinifa hizmet etmektedir. Sagolsun AMD hep orta segmente gore ekran karti çıkarıyor.

Güzel kardeşim sonuna kadar bir AMD fanı ve kullanıcısı olarak diyorum ki işlemcilerde AMD'nin üstüne yok gerek kalite gerek fiyat ama ekran kartlarına gelince her AMD kullanıcısının kabul etmesi gerekir ki AMD GPU aşırı ısınma sorunlu bu genel bir sorun. Ekran kartlarında AMD tercih eden zaten genellikle ya birisinden gaz almış ya birisi videolarında gereksiz yere AMD GPU'yu üst seviyelerde 10 numara bir kart gibi göstermiş :)) ya da ekran kartlarının YouTube testlerine göre almıştır. Hani derler ya AMD GPU kullanıyorum hem evim ısınıyor hem ben ısınıyorum sıcaklık değerleri o kadar kötü düşünmeden RTX 2060 alırdım bir de demişsin ki RX570 yerine 1050 Ti alın o zaman bu arada RX570IN rakibi 1650 Super yani hem 1650 Super 100-200₺ fazla olmasına rağmen Ray Tracing özelliği var bunu da vurguluyum.

Onu demiyorum günümüzde NVIDIA orta segmentli oyuncular için yeni ekran kartları üretmiyor. Gidiyor zenginler icin yeni RTX'ler üretiyor sif daha fazla para kazanmak için. Ama önemli olan zengine degil orta sinifa hizmet etmektedir. Sagolsun AMD hep orta segmente gore ekran karti çıkarıyor.

GTX 1650S, GTX 1660S GTX 1660 Ti GTX 1070?

Adamlar iki ad değiştiriyor sana 3-4 FPS icin daha pahaliya satıyor kanmayin boyle şeylere. Yok super serisi yok Ti serisi...

3-4 FPS?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'deki fiyatlarını karşılaşırma yaptır istersen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı