RX 5600 XT ve R5 2600 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Garip çok garip AMD ile NVIDIA çok uzun süredir rakip adamlar 1 2 seride biraz AMD sorunlu diye hemen rakip olamaz falan sizin gibi cahiller olduğu sürece zaten olamaz iyiki insanlar akıllanıyor artık AMD giriş seviyesinde şuan kral gibi NVIDIA ise üst seviye kartlarda ama olsun rakip olamasın demi olmasın ve gtx 1650s çıkmasaydı rtx 2060 indirime girmeseydi değilmi sizce NVIDIA bunları keyfinden mi yaptı?
Yav kes sesini cahil falan, cahil sensin insanları yanlış bilgilendirerek paralarını çöpe attırıyorsunuz bırakın forumlarda takılmayı alın AMD'nizi çekin sıkıntıları milleti salın.

BIOS guncellemesiz bile rtx2060 dan daha iyi bir karttir arastirabilirsiniz Rx 5600xt . BIOS Güncellemesini yapma zorunlulugu ama yapsan dha performansli olur ve birde Asus Rog strix hic gerek degil Sapphite pulse al zaten isinmiyor kart bos yere asusa para verme

Bosyere fan boyluk yapmaya gerek yok Fark ortada Nvidia alip kaziklandigin icin yazmis olsan gerek bu yorumu
Dostum yanlış biliyorsun. 5600 XT bios güncellemesiyle beraber RTX 2060'ın rakibi oldu. Bu şekilde bile 2060 biraz daha önde. Ayrıca Sapphire daha az ısınıyor olabilir ancak PCB kalitesi çok kötü. PCB'si en kaliteli modelde Rog Strix'tir. Burada gerek değil diyerek yanlış bilgi vermiş oluyorsun. Nvidia alıp kazıklanmadan bahsetmişsin. Peki AMD alıp hatalar yaşayanlar kazıklanmış olmuyor mu? Diğer kavga eden fanboylardan farkın olmadığı çok belli. Şunuda şuraya bırakayım: Sapphire Nitro+ RX 5700 XT Siyah Ekran Bağlantı Gitmesi - Technopat Sosyal

Dostum yanlış biliyorsun. 5600 XT bios güncellemesiyle beraber RTX 2060'ın rakibi oldu. Bu şekilde bile 2060 biraz daha önde. Ayrıca Sapphire daha az ısınıyor olabilir ancak PCB kalitesi çok kötü. PCB'si en kaliteli modelde Rog Strix'tir. Burada gerek değil diyerek yanlış bilgi vermiş oluyorsun. Nvidia alıp kazıklanmadan bahsetmişsin. Peki AMD alıp hatalar yaşayanlar kazıklanmış olmuyor mu? Diğer kavga eden fanboylardan farkın olmadığı çok belli. Şunuda şuraya bırakayım: Sapphire Nitro+ RX 5700 XT Siyah Ekran Bağlantı Gitmesi - Technopat Sosyal
Evet rtx 2060 rakibi oldu fakat rx 5600xt 50 solar daha ucuz fiyatlar yerine oturursa biraz rx 5600xt 2000, 2250 tl civarlarında olması gerekirken 3000tl rx 5600xt güzel kart fakat fiyat konusunda bence ülkemizde okadar iyi değil .

@tristessehivernale Sana zahmet burayı da kitler misin ya :D Burası da amacını aştı arkadaş yeni bir konu açsın veya AMD vs Nvidia diye bir başlık açsın biri orada tartışsınlar.

@tristessehivernale Sana zahmet burayı da kitler misin ya :D Burası da amacını aştı arkadaş yeni bir konu açsın veya AMD vs Nvidia diye bir başlık açsın biri orada tartışsınlar.
Katılıyorum. Birine cevap verdin mi diğeri geliyor. Her verdiğim bir cevaba başka bir bahane buluyorlar. Bunlarla uğraşılmaz bile. Konu kilitlenirse sonunda susacaklar bende bir nefes alacağım.

bence artık bu Amd vs Nvidia tartışmasını bitirip arkadaşın istekleri doğrultusunda yardımcı olsak diyorum. Ve bu tartışmanın çok saçma olduğunu düşünüyorum (yanlış anlamayın) konu sahibinin verdiği linke giderseniz orda ekran kartı modeli 2060 seçemeyeceğini görürsünüz ben bunu bu konu için söylüyorum tabiki ve konu sahibinin bunu almayı seçtiği için demekteyim.

ekran kartı rog strix yapmanız size kalmış ancak ondan kısıp işlemciyi 3600 yapmanız ileriye dönük bir sistem olmasını sağlar anakart hakkında birşey diyemiyeceğim ram olarakta amd kanadında ramlerin mhz değerleri önemli o yüzden önerim corshair 2x8 vengeance lpx kırmızı ancak rgb takıntınız yoksa. hdd olarak ise 1 tb en az kesinlikle alınması gerektiğini düşünüyorum tabi size kalmış ancak 480 günümüz şartlarında az kalabilir eğer hdd alıcaksanız 480 gb olan ssd yi 240 gb xpg m2 ssd si olarak değiştirmenizi öneririm. bunların hepsini yapmanızı bütçeniz doğrultusunda göze alınmalı bu değişimleri yaptığınız zaman fiyat 7.100 tl çıkmakta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı