RX 5600 XT vs GTX 1660S

Hangisi?

• RX 5600 XT

Oy: 19 57,6%
  • GTX 1660S

Oy: 14 42,4%

• Oy verenlerin toplamı
    33
Aralarında 10fps ten daha fazla var benim bildiğim. Kesinlikle RX5600XT ama aldığın fiyatta önemli.
Minimum 10 FPS var. Bu sayı artıyordu testte. Vatan'da 2200 TL'ye var şu an.
Aradaki fiyat farkı söz konusu olunca 1660S önde gibi.
Şu an 1660S fiyatına RX 5600 XT olunca kafamı kurcaladı bu konu.
RTX 2060 ile aynı paraya değil ve arada fiyat farkı çok değil yalnız.
Reis sen bilirsin bu konuyu. Bu indirimli fiyat mı? İndirimli fiyat ise ne zamana kadar sürer bu indirim?

Minimum 10 FPS var. Bu sayı artıyordu testte. Vatan'da 2200 TL'ye var şu an.

Şu an 1660S fiyatına RX 5600 XT olunca kafamı kurcaladı bu konu.

Reis se bilirsin bu konuyu. Bu indirimli fiyat mı? İndirimli fiyat ise ne zamana kadar sürer bu indirim?

O zaman alın.

Nvidia geçmişte Amd'ye göre daha iyiydi. Bu dönemde pek öyle değil durum.
Diyebilirler hala Nvidia daha iyi diye.
Fiyat farkını umursamadan derler. Fiyat performans olarak Amd daha iyi bilirler. Fan boy dedikleri konu, iş satın almaya gelince aynı performansı daha pahalıya veren Nvidia alırlar.

Ben de keyifleri bilir diyorum. Oynayacağınız oyuna göre performans değişebilmekte. Sayılı oyunun Nvidia desteği ile Nvidia kartlar daha iyi performans verecektir.

Nvidia geçmişte Amd'ye göre daha iyiydi. Bu dönemde pek öyle değil durum.
Diyebilirler hala Nvidia daha iyi diye.
Fiyat farkını umursamadan derler. Fiyat performans olarak Amd daha iyi bilirler. Fan boy dedikleri konu, iş satın almaya gelince aynı performansı daha pahalıya veren Nvidia alırlar.

Ben de keyifleri bilir diyorum. Oynayacağınız oyuna göre performans değişebilmekte. Sayılı oyunun Nvidia desteği ile Nvidia kartlar daha iyi performans verecektir.

Daha dur. RTX 3000 ve yeni RX serisi kartlar gelmedi.

Eğer bütçeniz yetiyor ise RX 5600XT alın. Nedeni ise bazı oyunlarda neredeyse 20FPS fark oluyor. Ama GTX 1660 Super'de şu anda 1700 TL aralarında 500 TL fark var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı