RX 5600 XT vs RTX 2060

Hangisini tercih etmeliyim?

• MSI RTX 2060 GAMING Z

Oy: 13 37,1%
  • MSI RX 5600 XT Gaming X

Oy: 22 62,9%

• Oy verenlerin toplamı
    35
2060 piyasanın en iyi ekran kartılarından biri şu anda AMD ekran kartları ile kapışamazlar bile AMD'de o kadar fazla yazılımsal sorun ve ısınma sorunu var ki çıktığı gibi kuzenim 3 fanlı AMD 5600XT aldı ilk 9 ay 50 60 derece 4 ay geçti şu an hafiften 90 95E ilerliyor AMD alacaksan pişman olacağına söylerim.

Galax da oldukça iyi. :)
Ve ayrıyaten Palit 😍
1594999998608.png

Malzeme kalitesi ve soğutması pek güzel durmuyor o kartın arka plakası vs. plastik sanırsam.

.
Soğutma performansı vs oldukça iyi internetten başka incelemelere vs de bakabilirsin oldukça iyi Galax. :)

2060 piyasanın en iyi ekran kartılarından biri şu anda AMD ekran kartları ile kapışamazlar bile AMD'de o kadar fazla yazılımsal sorun ve ısınma sorunu var ki çıktığı gibi kuzenim 3 fanlı AMD 5600XT aldı ilk 9 ay 50 60 derece 4 ay geçti şu an hafiften 90 95E ilerliyor AMD alacaksan pişman olacağına söylerim.

Hangi modeli kullandı peki arkadaşın AMD çok ısınıyor deyip atmakla olmuyor maalesef hangi modeli kullandığın söyleyip öyle olumsuz yorumlarınızı söylerseniz benim gibi araştırma içinde olan arkadaşlar için daha yardımcı olmuş olursunuz. Genelleme yaparak kartı yorumlamayın.

Bu ekran kartını kullanan var mı arkadaşlar?

Benim açtığım konu da niye kendi sorunu soruyorsun ki yasak bunu yapmak. Lütfen yazıp benim açtığım konuyu baltama kendin konu açabilirsin.

Hangi ekran kartını almalıyım?

Ben olsam RTX 3000'i bekler ya da yine teknobiyotiğe Galax 2060 Super EX gelmesini beklerdim oldukça iyi ve performanslı bir model ama bu iki model de iyi sorun çıkarmaz referans kart 2060 Super bile rahatlıkla Extreme OC oluyor üstelik soğutma performansı normal bu ucuz modeller kadar iyi değil. :D

Geri
Yukarı