RX 5600 XT vs RTX 2060

Hangisini tercih etmeliyim?

• MSI RTX 2060 GAMING Z

Oy: 13 37,1%
  • MSI RX 5600 XT Gaming X

Oy: 22 62,9%

• Oy verenlerin toplamı
    35
Körlük falan mı var bir daha oku istersen metini mi?

"2060 piyasanın en iyi ekran kartılarından biri şu anda AMD ekran kartları ile kapışamazlar bile AMD'de o kadar fazla yazılımsal sorun ve ısınma sorunu var ki çıktığı gibi kuzenim 3 fanlı AMD 5600XT aldı ilk 9 ay 50 60 derece 4 ay geçti şu an hafiften 90 95E ilerliyor AMD alacaksan pişman olacağına söylerim."

Kendi yazdığını sen oku bakayim öncelikle şu üslüba bak. Bende körlük yok fakat sende daha beteri var. AMD'nin hangi 3 fanlı modelini kullandın diyorum. Daha konuya o kadar uzaksın ama kartı kötülemeyi çok iyi biliyorsun. Kaç tane 3 fanlı modeli var bu kartın kahin miyim ben? Gigabyte mı XFX mi ASUS TUF mu hangisi?

3 Fanlı yazmış sanırım XFX marka olan yani soğutması sözde iyi bir model. :D Tabi kart 12 Gbps'ye göre tasarlandı 14 Gbps olunca tökezleyebilir normal bir şey ama Gaming X yine iyi o konuda tek sorun onun gibi soğuk olan Galax modeli 2060'tan pahalı.

"2060 piyasanın en iyi ekran kartılarından biri şu anda AMD ekran kartları ile kapışamazlar bile AMD'de o kadar fazla yazılımsal sorun ve ısınma sorunu var ki çıktığı gibi kuzenim 3 fanlı AMD 5600XT aldı ilk 9 ay 50 60 derece 4 ay geçti şu an hafiften 90 95E ilerliyor AMD alacaksan pişman olacağına söylerim."

Kendi yazdığını sen oku bakayim öncelikle şu üslüba bak. Bende körlük yok fakat sende daha beteri var. AMD'nin hangi 3 fanlı modelini kullandın diyorum. Daha konuya o kadar uzaksın ama kartı kötülemeyi çok iyi biliyorsun. Kaç tane 3 fanlı modeli var bu kartın kahin miyim ben? Gigabyte mı XFX mi ASUS TUF mu hangisi?

İlk çıktığında XFX var mıydı bir düşün bakalım.

İlk çıktığında XFX var mıydı bir düşün bakalım.

Konumun altına daha fazla yazıp yardım almamı engellemezsen sevinirim. Fikirlerin önemli değil şu aşamadan sonra daha fazla kirletme açtığım konuyu teşekkürler.
3 Fanlı yazmış sanırım XFX marka olan yani soğutması sözde iyi bir model. :D tabi kart 12 Gbps'ye göre tasarlandı 14 Gbps olunca tökezleyebilir normal bir şey ama Gaming X yine iyi o konuda tek sorun onun gibi soğuk olan Galax modeli 2060'tan pahalı.

Araştırmadan etmeden ucuz diye kart alıp sonra yok ısındı yok bilmem ne oldu deyip hiçbir somut argümana dayanmadan kartı kötüleyen insanları gördükçe gözüm seğiriyor. Pişkin pişkin cevap verme derdinde bir de çok komikler :D.

Geri
Yukarı