RX 5600 XT vs RTX 2060

reactorrr

Hectopat

Hangisini tercih etmeliyim? Gerek soğutma olarak gerek performans olarak.

Not: Lütfen bunun yerine şunu al gibi seçenekler sunmayınız bütçem bunlara yetiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ray tracingi kullanacağımı sanmıyorum.. Ayriyeten asus msi olmadıgı sürece 2060lar ısınıyor diyorlar. Bilemiyorum ben de kararsız kaldım...

Rx 5600 xt için yeni bir vbios güncellemesi gelcekmiş vramlerle ilgili, yeni stoğun gelmesini bekleyin derim. Rtx 2060'tan daha iyi olmasının sebebi herhalde güncellemeden kaynaklı.

Rx 5600 xt için yeni bir vbios güncellemesi gelcekmiş vramlerle ilgili, yeni stoğun gelmesini bekleyin derim. Rtx 2060'tan daha iyi olmasının sebebi herhalde güncellemeden kaynaklı.
Pek zamanım yok 5 gün içinde alacağım pcyi.. Güncelleme yeni stoklara mı verilecek? Öyle bi saçmalık yapmazlar bence. Önceden alınanlara da gelir update tahminimce...

Pek zamanım yok 5 gün içinde alacağım pcyi.. Güncelleme yeni stoklara mı verilecek? Öyle bi saçmalık yapmazlar bence. Önceden alınanlara da gelir update tahminimce...
Hiçbir fikrim yok ne zaman gelir ama seyrettiğim benchmarkların neredeyse hepsi 2 bölümlü idi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı