RX 5600XT'li sistem siyah ekran veriyor

omerxx_58

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, içi açılmamış MSI Gaming RX 5600XT MX 6 GB 192 bit ekran kartım var. Daha güvenlik bandrolü üstünde içi bile açılmamış. Fakat bu ekran kartı YouTube'da video izlerken hep donma yapıyor ve siyah ekran veriyor. Siyah ekran verdikten sonra ekranda çizgiler çıkmaya başlıyor, bunun bir çözümü var mıdır? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde WattMan diyecektim ama çizgiler çıkıyor dedin her şey değişti. Fotoğraf atar misin? Bir de @GFYT dediğini yapıp fotoğraf atarsan tadından yenmez.

1710049114155.png

Şöyle bir şeyse VRAM'ler gitmiş gibi duruyor.

Merhaba, içi açılmamış MSI Gaming RX 5600XT MX 6 GB 192 bit ekran kartım var. Daha güvenlik bandrolü üstünde içi bile açılmamış. Fakat bu ekran kartı YouTube'da video izlerken hep donma yapıyor ve siyah ekran veriyor. Siyah ekran verdikten sonra ekranda çizgiler çıkmaya başlıyor, bunun bir çözümü var mıdır? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Asus TUF 5600 XT evo var alalı 4 sene oldu. Ben ilk aldıgımda daha 2-3 ay olmamıştı. Mor kareler çıkmıştı. Hala kullanıyorum umarım seninkinde de bir sorun olmadan düzelir.

Ekran kartını stress testine soktugun zaman bozulma, kapanma tarzı seyler yasıyor musun?

Hayır hocam stres testinde 6 dk boyunca hiçbir şey olmadı.

Normalde WattMan diyecektim ama çizgiler çıkıyor dedin her şey değişti. Fotoğraf atar misin? Bir de @GFYT dediğini yapıp fotoğraf atarsan tadından yenmez.

Eki Görüntüle 2137273

Şöyle bir şeyse VRAM'ler gitmiş gibi duruyor.

Bu tarz değil daha değişik.

Yeni konular

Geri
Yukarı