RX 570 Alınır mı?

İncehesap da cuma akşamları gaming gecelerini takip et hocam genelde ekran kartı koyuyorlar indirimden alırsın hemen

Tamam kardeşim eyvallah sağolasın.alıyımı almıyımı diyordum.birden aklıma geliyor 900 verilmez diye geri cayıyordum.böyle böyle aksiyon yaşıyorum işte.tamam sıfır armor düşünüyorum.ısınmaz bende fazla oyuncu değilim.uygunmudur sıfır armor almam sence.kasa önü açık.
İncehesap da cuma akşamları gaming gecelerini takip et hocam genelde ekran kartı koyuyorlar indirimden alırsın hemen

Hocam geçen cumartesi yani 1 hafta önce vatanda hafta sonu indirim vardı. MSİ RX 570 4 GB Armor ekran kartını 1169 a aldım.

Hatırlıyorum ben başka yerde 1069 tl ye gördüydüm.armorla ilgilenmiyordum o zamanlar.ama ilk fırsatta alacağım.dediğin gibi 900 e alırım ama belki fırınlandı yada son günlerini yaşıyor olabilir.eyvallah hocam sağoladın.üzerimdeki kararsızlığı attım sayende.indirim kovalayacağım sağolasın kardeşim.

Son düzenleme:
Tamam kardeşim eyvallah sağolasın.alıyımı almıyımı diyordum.birden aklıma geliyor 900 verilmez diye geri cayıyordum.böyle böyle aksiyon yaşıyorum işte.tamam sıfır armor düşünüyorum.ısınmaz bende fazla oyuncu değilim.uygunmudur sıfır armor almam sence.kasa önü açık.
Bir yerde bende görmüştüm Armor' larda ısınma problemi var diye biri altına şöyle bir yorum yapmıştı "bu kartdan binlerce kişi kullanıyor bi kaç kişi ısınma problemi var dedi diye kartı çöpemi atalım" demişti. Banada mantıklı geldi :) Sende benim gibi çok oyuncu değilmişsin orta halli oyunlarda ısınır mı ilerde sıkıntı açar mı kronik sıkınıtısı var mı o kadar bilmiyorum hocam ucuz diye aldık. Bir haftadır kullanıyorum COD WW2 oynadım en yüksek oyun oldu ekran kartı fanı çalıştı mı çalışmadı mı haberim bile yok yani :) Ses duymadım ben. Bu gibi işler daha çok profesyonel oyuncuları ilgilendiriyor heralde senin benim gibi orta halli ara sıra oyun oynayıp nette gezecek adama sıkıntı açmaz diye düşünüyorum. Hadi açtı ısındı hiç olmazsa garantisi var deyip gönderirsin garantiye 900 e garantisiz alsan napcan tamirci tamirci gezcen o hep sıkıntı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı