RX 570 alınır mı?

YSNHNCR

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Günümüzdeki oyunlar için bir sistem toplayacağım, ama ekran kartında kararsızım. AMD olmasını istiyorum çünkü monitörü Freesync alacağım. GTA 5 gibi oyunlarda kasma, donma olmadan rahat oynayabileceğim uygun bir ekran kartı istiyorum. RX 570 almayı düşünüyorum ama fazla mı abartı olur GTA 5 için? Bu arada işlemci G4560. Bu işlemci için GTA 5 gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynayabileceğim başka AMD kart var mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklemen iyi olacaktır Rx570, orta-üst segment bir ekran kartı. Gtx1060 ve Rx580 gibi kartlarla kafa kafaya. Zaten 1050ti fiyatları da eskiye göre yüksek.F/P özelliğini kaybetti. Rx570 alırsan performans konusunda 1050 Ti ile yaşayabileceğin sıkıntıları yaşamazsın.En basitinden Rx570 ile bütün oyunları ultra ayarlarda açarken,1050 Ti ile bazı oyunlarda high, bazı oyunlarda medium açmak zorunda kalabilirsin.

Beklemen iyi olacaktır Rx570, orta-üst segment bir ekran kartı. Gtx1060 ve Rx580 gibi kartlarla kafa kafaya. Zaten 1050ti fiyatları da eskiye göre yüksek.F/P özelliğini kaybetti. Rx570 alırsan performans konusunda 1050 Ti ile yaşayabileceğin sıkıntıları yaşamazsın.En basitinden Rx570 ile bütün oyunları ultra ayarlarda açarken,1050 Ti ile bazı oyunlarda high, bazı oyunlarda medium açmak zorunda kalabilirsin.

RX570 ile RX580-GTX1060 arasında 15 fps kadar fark. Nasıl bu kartlara denk oluyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı