RX 570 Alınır mı?

Maksimum bütçeniz nedir? Sisteminiz hakkında da bilgi verirseniz daha iyi bir yol çizilebilir.
işlemci: ryzen 5 3400g, anakart: Asrock b450m pro4, SSD: Samsung Evo 970 Plus, Ram: Kingston Hyper Fury X Predator 2x8
Normalde almak istediğim kart Sapphire Nitro rx570 ama fiyatları 1250tl + onun için bu karta baktım 200 tl cebimde kalsın istedim zaten çok masrafa girdim. Bnm bu kartı sorma nedenim fiyatı neden 1045 tl teşhir ürünümü diye şüpheye düştüm stokta kalan son 3 ürün demiş.
Linke baktım ürün kutusu açılmıştır diyor.

Son düzenleme:
işlemci: ryzen 5 3400g, anakart: Asrock b450m pro4, SSD: Samsung Evo 970 Plus, Ram: Kingston Hyper Fury X Predator 2x8
Normalde almak istediğim kart Sapphire Nitro rx570 ama fiyatları 1250tl + onun için bu karta baktım 200 tl cebimde kalsın istedim zaten çok masrafa girdim. Bnm bu kartı sorma nedenim fiyatı neden 1045 tl teşhir ürünümü diye şüpheye düştüm stokta kalan son 3 ürün demiş.

Linke baktım ürün kutusu açılmıştır diyor.

Sapphire tek fanlı bir RX 570 modeli var. Onu düşünebilirsiniz. Fakat İncehesap'ın Gaming gecesi etkinliği olacak, onu da kaçırmayın derim. Belki iyi bir indirim denk gelebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı